• Kategorie
  • Szukaj
  • Czapki robocze i kaski ochronne

Czapki robocze i kaski ochronne do różnych zastosowań. Ochrona głowy jest jednym z podstawowych czynników zachowania bezpieczeństwa w miejscu pracy. Głowa jest szczególnie narażona na wszelkiego rodzaju nieodwracalne wypadki podczas pracy. Dla bezpieczeństwa najważniejszy jest odpowiedni dobór nakrycia głowy dostępnego w ofercie naszego sklepu. Cały asortyment jest dostępny poniżej:

Jakie robocze nakrycia głowy oferujecie?

Asortyment jest wyjątkowo bogaty. Oferujemykaski, hełmy, czapki, czapki zimowe oraz czapki z latarką LED. W zależności od potrzeb i typu wykonywanej pracy, a także warunków atmosferycznych oraz czynników wpływających na komfort - znajdziesz u nas absolutnie wszystko, czego potrzebujesz!

Do czego przyda mi się kask ochronny i czapka robocza?

Czapki, kaski i hełmy idealnie sprawdzą się do prac roboczych jak i do użytku codziennego.Nakrycia głowy posiadają regulację, dzięki czemu można odpowiednio dopasować nakrycie do głowy. Posiadamy w ofercie mnóstwo uniwersalnych modeli, które bez przeszkód uda się dopasować do każdej głowy!

Polarowe, robocze czapki zimowe z naszego sklepu, idealnie sprawdzą się w chłodniejsze dni oraz w pracy w chłodniach i magazynach. Ściągacze w czapkach trzymają czapkę na głowie podczas przebywania na wietrze. Materiały, z których zostały wykonane nasze ochronne nakrycia głowy, dają komfort, wygodę i pomagają swobodnie oddychać skórze głowy. Zapobiegają nadmiernemu poceniu i powstawaniu dyskomfortu.

Część czapek posiada odblaskowy, neonowy pasek zapewniający większą widoczność. Czapka z latarką LED pozwala na pracę w oświetleniu bez użycia rąk. Latarkę można ustawić na trzech różnych poziomach mocy. Szybkie i łatwe ładowanie latarki umożliwia USB zamontowane w czapce.

Ile kosztuje kask ochronny lub czapka robocza?

Koszt jest naprawdę niewielki! Polarowe czapki robocze kupisz u nas poniżej 10 złotych, a kaski ochronne już za około 13 złotych. Mamy też bardziej zaawansowane modele, chroniące wzrok i słuch, ale wtedy również koszt nie jest zbyt wysoki, bo to zaledwie kilkadziesiąt złotych!