• Kategorie
  • Szukaj
  • Środki czystości BHP, płyny pasty, mydła

Pracodawca, zgodnie z kodeksem pracy, ma obowiązek zapewnić dostęp do środków czystości swoim pracownikom. Klucz, to postawienie na właściwe produkty. W naszym sklepie znajdziesz certyfikowane środki czystości BHP. Płyny, mydła, pasty do rąk. Korzystając z naszej oferty zapewnisz bezpieczeństwo, zadbasz o zdrowie pracowników i spełnisz swoje obowiązki, jako pracodawca. Zobacz sprawdzone i cenione środki czystości BHP w naszej ofercie:

Środki czystości BHP w naszym sklepie

W naszym sklepie znaleźć można wysokiej jakości, profesjonalne środki czystości BHP takie jak płyny i żele do mycia i dezynfekcji oraz chusteczki do mycia rąk i powierzchni. Każdy z oferowanych środków, spełnia restrykcyjne normy bezpieczeństwa, zapewnia higienę, bezpieczeństwo pracy i ochronę zdrowia. Tylko rozwiązania wysokiej jakości, tylko sprawdzeni dostawcy i cenione środki BHP!

Dlaczego warto wybrać nasze środki czystości dla pracowników?

Płyny i żele nie wysuszają rąk i posiadają neutralne PH dla skóry. Żele nie tylko są idealne do mycia rąk, ale także do usuwania plam po oleju, smarach, czy winie. Jednorazowe chusteczki usuwają plamy po klejach, silikonie, farbach itp. Żele usuwają zabrudzenia, z którymi nie radzi sobie mydło. Dostępne są także chusteczki ze ścierniwem.

Wszystkie środki czystości są bezpieczne dla skóry, nie podrażniają, nie uczulają i nie powodują dyskomfortu. Stosowanie jest łatwe i szybkie, a pracownicy, dzięki certyfikowanym środkom bezpieczeństwa, mogą pracować spokojnie, bez obaw o zdrowie i zachowanie standardów higieny w miejscu pracy.

Ile kosztują środki czystości dla pracowników?

W naszym sklepie kupisz certyfikowane środki czystości BHP, już za kilkanaście złotych. Oferta jest niezwykle bogata, ale żel BHP do mycia rąk, możesz kupić już za około 10 złotych. W ofercie posiadamy środki czystości o różnej sile działania i różnej pojemności. Najsilniejsze pasty możesz mieć już za około 15 złotych, przy mniejszych opakowaniach!