• Kategorie
  • Szukaj
  • Poziomice

Poziomice są niezbędnymi narzędziami podczas remontów, prac budowlanych i wykończeniowych. To jedno z najbardziej przydatnych i prostych akcesoriów, bez którego ciężko wyobrazić sobie jakiekolwiek prace wymagające idealnego poziomu. Poniżej znajdziesz wszystkie modele klasycznych poziomic budowlanych:

Kiedy przydaje się poziomica?

Poziomica przyda się nie tylko do prac budowlanych, ale także do codziennych remontów i poprawek. Wieszania ramek, obrazków i elementów wystroju wnętrza. To jedno z tych narzędzi, które będzie potrzebne w każdym gospodarstwie domowym.

Mała poziomica to świetne akcesorium przy wieszaniu półek, stawianiu regałów, czy zwyczajnym wyrównywaniu pionów w domu lub garażu. Najzwyklejszą klasyczną poziomicę warto mieć w swojej skrzynce narzędziowej. Nigdy nie wiadomo, kiedy może być przydatna.

Poziomice budowlane każdego rodzaju

W katalogu znajdziesz poziomice długie i małe modele do domowych zastosowań. Stworzyliśmy bogatą ofertę, aby każdy mógł znaleźć u nas model dla siebie. Mamy egzemplarze dla profesjonalnych budowniczych i te, do typowo domowych zadań, które nie wymagają zaawansowanej konstrukcji.

Jakie rodzaje poziomic znajdę w sklepie?

W ofercie mamy klasyczne poziomice aluminiowe, poziomice kątowe i trapezowe, modele krótkie i długie. Stworzyliśmy na tyle obszerny katalog, że w osobnych miejscach znajdziesz lasery pomiarowe i poziomice specjalistyczne do zaawansowanych zadań.

Ile kosztuje poziomica?

Poziomice kupisz w naszym sklepie już za około 10 złotych, mamy oczywiście droższe modele dla profesjonalistów. Nie masz pewności, który model wybrać? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru!

Co z innymi narzędziami pomiarowymi?

W innych kategoriach znajdziesz oczywiście pozostałe narzędzia pomiarowe, podzielone na odpowiednie podkategorie. Mamy deszczomierzepirometrymanometrypróbniki oraz mierniki światła i prądunarzędzia do mierzenia geometriistatywywilgotnościomierze i specjalistyczne testery.