• Kategorie
  • Szukaj
  • Łomy

Łom może być przydatnym narzędziem podczas domowych prac budowlanych - wyciągania gwoździ, podważania ciężkich element. Będzie też świetnym uzupełnieniem wyposażenia, podczas profesjonalnej budowlanki i wykończeniówki. Podobnie z wyciągaczami i akcesoriami do wyważania. To wszystko przygotowaliśmy w naszym sklepie! Poniżej zobaczysz wszystkie łomy z naszej oferty:

ŁOM 300MM 34300V VOREL
Produkt niedostępny
ŁOM WYWAŻAK BRUKARSKI 35025V VOREL
Produkt niedostępny
CIOSŁO PŁASKIE YT-80130 YATO
CIOSŁO PŁASKIE YT-80130 YATO
Produkt niedostępny
Łom 1000 mm, 19 mm
Produkt niedostępny

Jak wybrać łom?

Tradycyjnie, wszystko zależy od zastosowania i Twoich potrzeb podczas pracy. Do najprostszych prac przy domu - wyciągania gwoździ, podnoszenia i wyłamywania elementów, wystarczy najprostszy model uniwersalnego łoma. Natomiast gdy jesteś profesjonalistą - brukarzem, cieślą, murarzem - wtedy potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań. Na szczęście, w naszym sklepie znajdziesz wszystkie rodzaje łomów - te dla profesjonalistów i te do domowych prac budowlanych.

Modele, w zależności od zastosowania, różnią się średnicą, długością, kształtem i masywnością. Więcej o każdym z modeli przeczytasz, klikając na odpowiedni model z listy powyżej. W razie pytań i wątpliwości, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i pomogą w dokonaniu dobrego wyboru.

Jakie rodzaje łomów macie w sklepie?

Znajdziesz u nas uniwersalne łomy do domowego zastosowania i prostych domowych prac. Znajdziesz też szereg specjalistycznych łomów budowlanych, brukarskich i ciesielskich. Wszystko zależy od tego, jakie masz potrzeby! Oprócz podziału na zastosowanie, mamy też łomy podzielone, ze względu na materiał, z którego zostały wykonane. Łom ze stali, z aluminium, ocynkowane, lakierowane, całkowicie metalowe oraz posiadające gumowe rączki.

Nasza oferta, to duży wybór modeli o różnej długości, średnicy i masie. Różnym kształcie, wykorzystanych materiałach oraz ogólnym przeznaczeniu. Każdy model staramy się oznaczać na tyle intuicyjnie, aby wybór był prosty i bezproblemowy!

Łomy jakich producentów oferujecie?

Tylko renomowanych! W naszej bogatej ofercie znajdziesz łomy takich firm, jak Dedra, NEO, Top Tools, Vorel, Topex, czy Yato. Podobnie, jak w przypadku wszystkich innych oferowanych narzędzi - stawiamy na sprawdzone rozwiązania i umieszczamy w sklepie tylko te modele, których jesteśmy pewni. Wiemy, że oferując wysoką jakość, oferujemy i zdobywamy zaufanie!

Narzędzia budowlane do wszystkiego

Jeżeli szukasz innych akcesoriów, zajrzy do kategorii narzędzia budowlane. Wybierzesz spośród ogromnej liczby wielu akcesoriów i narzędzi do budowlanki!