• Kategorie
  • Szukaj
  • Młotki gumowe

Młotki gumowe są niezwykle przydatnym narzędziem, kiedy trzeba dobić delikatne elementy, bez ryzyka uszkodzenia lub odkształcenia. Konstrukcja młotków gumowych została opracowana w taki sposób, aby nie powodować żadnych uszkodzeń materiałów. Dostępne są główki w różnych rozmiarach. Zobacz naszą pełną ofertę gumowych młotków:

MŁOTEK GUMOWY FG 50MM 33555V VOREL
Produkt niedostępny

Do czego służy gumowy młotek?

Młotek wykonany z gumy, sprawdzi się idealnie podczas dobijania kołków i elementów montażowych. Będzie szczególnie przydatny podczas prac wykończeniowych i precyzyjnych. Pomoże ukryć wystające kołki i gwoździe, bez ryzyka uszkodzenia materiału oraz wszystkiego, co znajduje się wokół dobijanego elementu.

Podczas prac murarskich, gumowe młotki pomogą w dobijaniu poszczególnych bloczków i pustaków, w celu lepszego połączenia ich ze strukturą całej ściany - również bez ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń. Delikatna gumowa forma młotka spełni swoje zadania idealnie, zwłaszcza przy kontakcie z delikatnymi elementami.

Czy gumowy młotek będzie dobry do paneli?

Jak najbardziej! Nikt nie chce uszkodzić podłogi podczas montażu, bo przecież musi służyć i dobrze wyglądać przez lata. Gumowy młotek będzie idealny do dobijania paneli podłogowych! Nie uszkodzisz delikatnej konstrukcji, nie odkształcisz panela, a jednocześnie perfekcyjnie dopasujesz je do siebie!

Jakie gumowe młotki macie w ofercie?

W mpm-24.pl znajdziesz szereg gumowych młotków w różnych rozmiarach i kształtach. W ofercie przygotowaliśmy młotki z drewnianymi trzonkami oraz modele z trzonami wykonanymi z metalu, czy też metalu łączonego z gumą. W zależności od potrzeb i zadań - na pewno znajdziesz szukany wariant w naszej ofercie!

Ile kosztuje gumowy młotek?

Najtańszy gumowy młotek możesz kupić już za około 4 złote! W ofercie posiadamy również droższe modele i zestawy gumowych młotków z wymiennymi końcówkami. Do domowych zastosowań w zupełności powinien wystarczyć jeden z tańszych modeli, dlatego za zaledwie kilka złotych możesz u nas kupić gumowe młotki najwyższej jakości!

Gumowe młotki jakich producentów macie w ofercie?

Dokładnie tak, jak w przypadku wszystkich innych narzędzi w naszym sklepie - stawiamy na jakość i precyzję. Znajdziesz u nas gumowe młotki NEO, Topex, Top Tools, Vorel, czy Yato! Sprawdzone rozwiązania są zawsze najlepsze, dlatego nasza oferta obejmuje najpopularniejszych producentów i najbardziej cenione modele!

Znajdę u Was trzonek do gumowego młotka?

Pewnie! Zajrzyj do kategorii trzony i kliny, a na pewno dopasujesz odpowiednie trzonki do gumowych młotków! Nie wiesz, który będzie dobrym wyborem? Chętnie pomożemy wybrać!