• Kategorie
  • Szukaj
  • Szlifierki

Szlifierki to szeroki asortyment elektronarzędzi do wykończenia prac remontowych, ale nie tylko. Jeśli jesteś ambitnym amatorem, dzięki szlifierce z łatwością sprawisz, że stary mebel zyska nowe życie. W naszym sklepie również zawodowcy znajdą dla siebie urządzenie o dużej mocy. Posiadamy szlifierki do gipsu i betonu, stołowe, kątowe, taśmowe, oscylacyjne i mimośrodowe. Wszystkie model szlifierek znajdziesz poniżej:

Jaką szlifierkę wybrać?

Szlifierki różnią się od siebie sposobem obróbki i przeznaczeniem. Szlifierki kątowe są najbardziej uniwersalne dzięki wymiennym tarczom, dopasowanym do różnych powierzchni. Szlifierki mimośrodowe i oscylacyjne przydatne są do trudno dostępnych miejsc takich jak narożniki. Szlifierki taśmowe posiadają obracającą się taśmę ścierną, która działa z tym samym naciskiem na całej powierzchni. Przydadzą się do obróbki dużych, prostych powierzchni.

Do trudniejszych i bardziej specjalistycznych zadań mamy szereg odpowiednich urządzeń. Szlifierki do gipsu i betonu poradzą sobie z najbardziej twardymi powierzchniami i producent dedykuje je typowo do prac remontowo-budowlanych.

Jako wyposażenie warsztatu i przydomowego garażu, polecamy uniwersalne szlifierki stołowe. Z powodzeniem przytwierdzisz je do blatu roboczego i oszlifujesz niezbędne elementy bez obaw.

Czym różnią się szlifierki?

W sklepie posiadamy szeroki wybór szlifierek, które dostosowane są do pracy z danym materiałem. Każde urządzenie posiada swoją specyfikację. Przed zakupem sprawdź moc, prędkość obrotów oraz odpowiednią tarczę. Dobierz urządzenie do materiału, na którym będziesz pracował, dzięki temu zakup okaże się trafiona i posłuży na lata.

Jakie akcesoria potrzebne są do szlifierki?

Posiadamy w ofercie również akcesoria do szlifierek. Jeśli posiadasz szlifierkę kątową, wśród akcesoriów znajdziesz tarcze, dopasowane do obróbki danego materiału. Przydatny może okazać się również stojak do urządzenia, osłona przeciwpyłowa, przyrząd do wyrównania tarcz, skrobak czy zestaw naprawczy.