• Kategorie
  • Szukaj
  • Kije teleskopowe

Niepozorne, ale jakże przydatne narzędzia, kiedy trzeba pomalować coś o dużej powierzchni, dużej wysokości, czy po prostu miejsca trudno dostępne. Zobacz kije teleskopowe w naszej ofercie i wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania. Cała lista modeli kijów teleskopowych poniżej:

Po co mi kij teleskopowy?

Malowanie wysokich ścian, sufitów, a nawet dużych powierzchni, bez kija może być niesamowicie żmudne. Kij teleskopowy o odpowiedniej długości, sprawi, że nie będziesz musiał korzystać z drabiny. Praca pójdzie szybciej, sprawniej i spokojniej. Wyobrażasz sobie co rusz skakać z miejsca na miejsce, przestawiać drabinę, rozkładać ją i tak dalej, tylko po to, żeby coś pomalować? My też nie! Dlatego oferta kijów teleskopowych ułatwi Ci pracę, przyspieszy ją i uczyni przyjemniejszą!

Jakie kije teleskopowe macie w ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz modele kijów teleskopowych marki Topex. Oferujemy dwa modele do wyboru. Pierwszy to model Topex 20B650 1-2m, drugi natomiast, to kij teleskopowy Topex 20B61 o długości 1,5-3m. W zależności od potrzeb, wielkości powierzchni i przeznaczenia, możesz wybrać spośród sprawdzonych modeli!

Jak wybrać kij teleskopowy?

Po pierwsze, jak zawsze, musisz przemyśleć, do czego ma posłużyć. W praktyce lepiej wziąć nieco dłuższy model. Lepiej kiedy będzie za długi - wtedy go "schowasz". Jeżeli okaże się zbyt krótki, wtedy i tak będzie trzeba skorzystać z drabiny, albo kupić kolejny kij. Druga rzecz, to jakość wykonania i materiał. Nie może być zbyt ciężki, jeżeli masz malować powierzchnię na wyciągniętych ramionach. Niezależnie od wybranego kija, powinien być lekki i wytrzymały! Modele które proponujemy, są metalowe - czyli wytrzymałe, ale i wystarczająco lekkie, żeby spokojnie móc z nich korzystać podczas całodniowego maratonu remontowego!

Co z innymi akcesoriami do malowania i remontów?

Przygotowaliśmy szeroki przekrój narzędzi. W odpowiedniej zakładce znajdziesz akcesoria i narzędzia do malowania. Te również zostały podzielone na przejrzyste i przystępne kategorie. Podobnie sytuacja wygląda z wykończeniówką. Mamy odpowiednią kategorię, gdzie zebraliśmy narzędzia do prac wykończeniowych. W razie pytań - pozostajemy oczywiście do dyspozycji!