• Kategorie
  • Szukaj
  • Przechowywanie i transport narzędzi

W każdym warsztacie podstawą jest zachowanie porządku, a do tego idealnie sprawdzą się produkty do organizacji przestrzeni warsztatowej. W naszym sklepie znajdziecie profesjonalny sprzęt do przechowywania narzędzi, czy innych przedmiotów niezbędnych w warsztacie profesjonalistów, ale również majsterkowiczów. Pełna oferta poniżej:

W czym najlepiej przechowywać narzędzia?

Wybór zależy od ilości narzędzi i gabarytów posiadanych produktów. Do małych przedmiotów sprawdzą się małe organizery i pojemniki z przegrodami, proponujemy również klasyczne skrzynki na narzędzia, które sprawdzą się w warsztacie, oraz przydomowym garażu każdego majsterkowicza.

Ponadto, w sklepie dostępne są specjalistyczne torby i plecaki przystosowane do przenoszenia i przechowywania narzędzi. Do większej ilości sprzętu i narzędzi o dużych gabarytach, przydadzą się szafki narzędziowe, które na pewno wkomponują do każdego mniejszego lub większego warsztatu.

Czy znajdę coś do transportu większych produktów?

Oczywiście, oprócz specjalnych toreb i plecaków, w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wózków transportowych, zarówno o udźwigu do 35kg jak i takie na których można przewozić przedmioty aż do 300kg.

Potrzebuję kabury i pasa na narzędzia

Świetnie się składa! W osobnej kategorii znajdziesz pasy i kabury na narzędzia. Ułatwią i przyspieszą pracę, no i pozwolą zawsze mieć najważniejsze akcesoria przy sobie.