• Kategorie
  • Szukaj
  • Szlifierki do gipsu i betonu

Obróbka niektórych materiałów wymaga szczególnej mocy i połączenia z precyzją. Oferujemy profesjonalne szlifierki do gipsu i betonu, gotowe do pracy z najbardziej wymagającymi materiałami. Urządzenia z naszej oferty to gwarancja niezawodności, dużej mocy i długoletniej pracy bez problemów. Pełna oferta poniżej:

 

Szlifierki do gipsu i betonu w mpm-24.pl

W naszej ofercie znajdziesz szlifierki do gipsu o mocy od 600W do nawet 1010W. W zależności od potrzeb i materiału, z którym musisz pracować, mamy dla Ciebie elektronarzędzia o odpowiedniej mocy! Zapewniamy szeroki wybór akcesoriów oraz całych szlifierek do gipsu i betonu.

Znajdziesz u nas szlifierki żyrafy z długim uchwytem - pomocna przy wygładzaniu wysokich ścian, sufitów i powierzchni położonych szczególnie wysoko. Oferta obejmuje również różnego rodzaju szlifierki do gładzi i tynków, a także szlifierko-frezarki do betonu, przystosowane do pracy z powierzchniami o różnej twardości.

Jak wybrać szlifierkę do gipsu?

Szlifowanie dużych powierzchni musi być wygodne i nie obciążać Twoich stawów. Przy wyborze szlifierki do ścian, gipsów i gładzi, dobrze jest wybrać urządzenie lekkie i kompaktowe. Lekkie szlifierki pozwolą pracować długo, bez zmęczenia i uciążliwego bólu po długich godzinach prac. Zwłaszcza przy wysokich powierzchniach, ścianach i sufitach, gdzie ręce muszą być wyprostowane przez długi czas.

Dobrze, gdy szlifierka do ścian, ma odpowiednią złączkę do odkurzacza - takie przyłącze zapobiegnie pyleniu i powstawaniu nadmiernych ilości kurzu. Zabezpieczysz się przed szkodliwymi pyłami i unikniesz sprzątania całej powierzchni, podczas remontowania jednego pomieszczenia.

Ile kosztują szlifierki do gipsu?

W naszym sklepie kupisz szlifierki do gipsu i gładzi już za nieco powyżej 400 złotych. Mamy również droższe modele -trójkątna szlifierka do gipsu Dedra DED 7763 1010W za nieco ponad 600 złotych. Bardziej zaawansowane modele, na przykład szlifierki żyrafy - kosztują poniżej 1000 złotych.

Wybór jest bardzo duży, dlatego jeżeli nie masz pewności, której szlifierki do gipsu potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać właściwe elektronarzędzie do Twojego zadania!

Co z akcesoriami do gipsu i gładzi?

W tej kategorii znajdziesz duży wybór akcesoriów dopasowanych do szlifierek do gipsu i gładzi. May linki napędowe, węże odpylające, pancerze do linek. Wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze wykonywać swoją pracę. Stawiamy na szeroki asortyment!

Co jeżeli potrzebuję uniwersalnej szlifierki?

Na wszystko mamy odpowiednie kategorie. Na odpowiedniej podstronie znajdziesz także uniwersalne szlifierki, do najbardziej szerokiego zakresu zadań. Tam stworzyliśmy także przejrzysty podział, abyś mógł znaleźć dobre i jakościowe narzędzia do każdego typu wykonywanych prac!