• Kategorie
  • Szukaj
  • Szczotki druciane

Do usuwania silnych zanieczyszczeń najlepiej nadaje się druciana szczotka zapewniająca najlepszy efekt czyszczenia. W sklepie dostępne są pojedyncze sztuki, ale również zestawy. Wszystkie pozycje znajdują się poniżej:

Po co mi szczotka druciana?

Usuwanie rdzy, zanieczyszczeń, wieloletnich osadów. Oczyszczanie powierzchni metalowych z zaśniedziałych i zapieczonych śladów. Do tego wszystkiego i wielu innych prac, szczotka druciana może być niezbędna. Porządne narzędzie nie tylko ułatwi Twoją pracę, ale też znacznie ją przyspieszy, a dodatkowo posłuży Ci bezproblemowo przez wiele następnych lat!

Jakie szczotki druciane kupię w mpm-24.pl?

W naszym sklepie kupisz szczotki różnego rodzaju! Mamy szczotki drucianie 3-6 rzędowe, cylindryczne, mamy modele z plastikowymi rączkami i szereg wygodnych zestawów szczotek. Od klasycznych, pojedynczych szczotek, po modele przeznaczone do prac specjalistycznych.

Szczotki stalowe, nylonowe i miedziane, zestawy mieszane i przeróżne wymiary oraz warianty. Egzemplarze szczotek do przeróżnych zastosowań i najtrudniejszych prac. Poradzą sobie z rdzą, nieprzyjemnymi osadami oraz nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Ile kosztuje szczotka druciana?

Najtańsze szczotki druciane kupisz już za kwotę mniejszą niż 3zł. Mamy natomiast też droższe pozycje kosztujące paręnaście złotych. W zależności od potrzeb i preferencji możesz za niewielkie pieniądze kupić wygodne zestawy szczotek drucianych za około 3 złote!

Zobacz inne narzędzia ręczne w naszym sklepie!