• Kategorie
  • Szukaj
  • Nakolanniki

Aby zapewnić odpowiednia ochronę i komfort podczas pracy warto zaopatrzyć się w nakolanniki. W ofercie naszego sklepu każdy może znaleźć odpowiedni produkt dla swoich potrzeb. Zobacz nakolanniki ochronne z naszej oferty:

Jakie nakolanniki ochronne oferujecie?

W naszym sklepie znajdziesz nakolanniki najróżniejszych czołowych producentów takich jak Coval czy Topex. Każdy znajdzie modele odpowiednie do potrzeb i preferencji. Posiadamy nakolanniki żelowe, gumowe, piankowe oraz wypełnione poduszką z tkaniny.

Jakie zastosowanie mają nakolanniki ochronne?

Nakolanniki chronią i zapewniają komfort przy długotrwałej pracy na kolanach oraz przy częstym schylaniu się. Nakolanniki mogą być stosowane zarówno od zewnętrznej i wewnętrznej strony spodni roboczych. Mogą być stosowane przy pracy na najróżniejszej powierzchni.

Jaką ochronę zapewniają?

Chronią kolana przed otarciami, podrażnieniami, stłuczeniem, bólem oraz przyszłym wystąpieniem reumatyzmu. Nakolanniki są zaopatrzone w rzepy umożliwiające regulacje i idealne dopasowanie do użytkownika. Dodatkową ochronę zapewniają żelowe wkładki umieszczone w niektórych modelach. Nakolanniki sprawdzają się również w użytkowaniu codziennym oraz przy uprawianiu sportu.

Jak wybrać żelowe nakolanniki?

Najpopularniejszy produkt z naszej oferty, to różnego rodzaju żelowe nakolanniki. Zapewniają komfort pracy, są niezwykle lekkie i wytrzymałe. Nie ograniczają ruchliwości stawów, nie wpijają się w kolana i doskonale leżą na kolanach o różnym kształcie. Najważniejsze w wyborze żelowych nakolanników jest dobranie ich do specyfiki wykonywanej pracy i odpowiednie dopasowanie do obwodu nogi, z pomocą pasków regulujących.

Jaki jest koszt nakolanników ochronnych?

Najprostsze modele możesz kupić już za kilkanaście złotych. Najbardziej popularne w naszej ofercie są natomiast różne warianty nakolanników, w cenie około 30 złotych za komplet.