• Kategorie
  • Szukaj
  • Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe do zastosowania w pielęgnacji gospodarstwa domowego, a także przestrzeni roboczej. Myjki ułatwiają czyszczenie różnorodnych nawierzchni zwykłą wodą lub w połączeniu z ekologicznym detergentem pod wysokim ciśnieniem. Znacznie wyższym od standardowej instalacji domowej. Poniżej wszystkie modele myjek z naszej oferty:

Jakie myjki ciśnieniowe macie w ofercie?

Dobieramy do katalogu myjki ciśnieniowe o wytrzymałej budowie (zastosowanie aluminium) i z systemem zatrzymania urządzenia, jeżeli z różnych przyczyn ustanie przepływ wody. Dzięki temu nie ma ryzyka spalenia silnika. Zapewniamy bogate wyposażenie standardowe do każdej myjki, w skład którego wchodzi pojemnik na detergent, wąż ciśnieniowy, bęben do praktycznego schowania przewodów, szczotki przeznaczone do czyszczenia trudniejszych miejsc. W myjkach z naszej oferty możesz wyregulować strumień wody, aby uzyskać bardziej ekonomiczny tryb sprzątania. W naszym sklepie mamy klasyczne modele myjek ciśnieniowych, modele spalinowe i akumulatorowe. Przygotowaliśmy warianty o ciśnieniu od 80 do 200 barów.

Do czego mi się przyda myjka ciśnieniowa?

Stworzyliśmy uniwersalną kategorię z myjkami ciśnieniowymi na potrzeby ogólne i profesjonalne (komercyjne). Myjka ciśnieniowa przyda się w oczyszczaniu elewacji, w pracach przydomowych i po prostu tam, gdzie zwykły wąż ogrodowy już nie wystarczy. Myjka ciśnieniowa nie wymaga do obsługi wysokich kwalifikacji technicznych. Wystarczą podstawowe umiejętności manualne i właściwa kontrola strumienia. Wysoka moc myjek ciśnieniowych umożliwia usuwanie najpoważniejszych grup zabrudzeń nawet z dużych przestrzeni przemysłowych, magazynowych, warsztatów. Myjka ciśnieniowa pozwala na uzyskanie ekologicznych warunków sprzątania przy minimalnym zużyciu chemii.

Co z dodatkowymi akcesoriami do myjek?

Mamy wszystko, czego potrzebujesz! Kliknij i sprawdź akcesoria do myjek ciśnieniowych - lance, przewody, pojemniki, szczotki i zbiorniki! Przygotowaliśmy duży wybór elementów dodatkowych, które pozwolą Ci dopasować każdy model myjki, do Twoich potrzeb. Nie ważne, czy potrzebujesz dobrego rozwiązania do domu, czy do profesjonalnego zastosowania - z nami dopasujesz każdy egzemplarz pod siebie!