• Kategorie
  • Szukaj
  • Cykliny

Do usuwania starych powłok lakierniczych, wyrównywania powierzchni, oczyszczania najlepiej sprawdzą się cykliny. Jest to narzędzie niezbędne w warsztacie, każdego fanatyka drewna. Poniżej znajdziesz każdy model cyklin z naszej oferty:

CYKLINA 62 MM YT-75461 YATO
CYKLINA 62 MM YT-75461 YATO
Produkt niedostępny
CYKLINA 30 MM YT-75464 YATO
CYKLINA 30 MM YT-75464 YATO
Produkt niedostępny
CYKLINA 40 MM YT-75465 YATO
CYKLINA 40 MM YT-75465 YATO
Produkt niedostępny
CYKLINA 52 MM YT-75460 YATO
CYKLINA 52 MM YT-75460 YATO
Produkt niedostępny

Do czego służy cyklina?

Cyklina, zwana gładziną, to doskonałe narzędzie do wyrównywania drewnianych powierzchni i ściągania lakieru z delikatnej drewnianej struktury. Ręczne gładziny będą idealne wszędzie tam, gdzie mechaniczne cykliny nie podejdą i gdzie szczególnie liczy się delikatne, precyzyjne podejście.

Jakie cykliny można u nas kupić?

W naszym asortymencie znajdziecie cykliny marki Yato. Postawiliśmy na sprawdzonego producenta, który dostarcza narzędzi o świetnym stosunku jakości do oferowanej ceny. Co do samych cyklin, różnica szerokości produktów z oferty, wynosi od 30mm do 65mm.

Jak dobrać cykliny?

Cykliny mogą mieć różne kształty. W naszym sklepie znajdziesz standardowy prostokątny format narzędzia. W zależności od obrabianej powierzchni warto dobrać szerokość ostrza. Jeżeli nie masz pewności jaka cyklina będzie odpowiednia do Twojego zadania, możesz się z nami skontaktować, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Ile kosztują cykliny?

Przystępne ceny cyklin zaczynają się od nieco ponad 7 złotych do około 19 złotych. Cena zależy od jej wymiaru, materiałów, z których została wykonana i ogólnego przeznaczenia. Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta, opisaną w szczegółach produktu.