• Kategorie
  • Szukaj
  • Płótno ścierne

Płótna ścierne są rodzajem narzędzi ściernych, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach, takich jak przemysł metalowy, stolarstwo, lakiernictwo czy remonty. Płótna ścierne składają się z warstwy ściernego ziarna osadzonego na podłożu z płótna, co czyni je wytrzymałymi i trwałymi. Mamy szeroką ofertę dostępną poniżej:

PŁÓTNO ŚCIERNE ROLKA 150mmx50m P80
Produkt niedostępny
Płótno scierne 150 mm, K120, 50 m
Płótno scierne 150 mm, K120, 50 m
Produkt niedostępny
Płótno scierne 150 mm, K40, 50 m
Płótno scierne 150 mm, K40, 50 m
Produkt niedostępny

Do czego stosuje się płótna ścierne?

Płótna ścierne znajdują zastosowanie w wielu pracach. Są używane do szlifowania i wygładzania metalowych powierzchni, usuwania rdzy, farby, zanieczyszczeń. Mogą być również stosowane w stolarstwie do szlifowania drewna, przygotowywania powierzchni do malowania lub lakierowania, czy usuwania nierówności.

Jakie płótna ścierne znajdę w sklepie?

Nasza oferta jest rozbudowana. Mamy w sklepie płótna ścierne w arkuszach oraz płótna ścierne w rolkach. Możemy zaproponować pełną gamę wymiarów a także przeróżne stopnie ziarnistości płócien. Nie masz pewności, który egzemplarz będzie prawidłowy? Nie szkodzi! Pomożemy w doborze!

Szukasz więcej akcesoriów ściernych? Zobacz papier ścierny, kostki i gąbki ścierne, osełki i kamienie szlifierskie oraz pilniki i tarniki!