• Kategorie
  • Szukaj
  • Taśmy samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne każdego rodzaju. Zapewniamy duży wybór taśm do różnych zastosowań i o różnych wymiarach. W naszej ofercie znajdziesz każdą taśmę, jakiej tylko potrzebujesz. Wszystkie rodzaje zobaczysz poniżej:

TAŚMA TEKSTYLNA 48mmx50m 75240V VOREL
Produkt niedostępny
TAŚMA ALUMINIOWA 48mmx50m 75141V VOREL
Produkt niedostępny
Taśma malarska niebieska 25mm x 25m
Produkt niedostępny

Po co mi samoprzylepna taśma klejąca?

Gdybyśmy mieli wskazać jedną rzecz, którą musi mieć w domu każdy, byłaby to taśma klejąca! Przydaje się w domu, podczas prac domowych, w biurze, podczas remontów, prac wykończeniowych oraz zabezpieczania powierzchni.

Ba! Taśma samoprzylepna to narzędzie wykorzystywane w przemyśle elektronicznym, chłodniczym, w budowlance, filmie, czy branży rozrywkowej. Taśmy samoprzylepne będą niezbędne praktycznie wszędzie. Poza tym, wartość taśmy samoprzylepnej docenia się wtedy, kiedy braknie jej pod ręką!

Taśmy klejące do wszystkiego!

W naszym sklepie mamytaśmy maskujące, duży wybórtaśm papierowych, taśmy uniwersalne, tynkarskie, malarskie, pakowe i dwustronne. Mało tego, oferta obejmujetaśmy uszczelniające, aluminiowe, tekstylne oraz ostrzegawcze. Możemy z całą stanowczością zapewnić, że mamy wszystkie rodzaje taśm, do każdego zastosowania.

Wybór jest na tyle duży, że niezależnie od zadania, znajdziesz taki rodzaj taśm, jakich aktualnie będziesz potrzebować. Nie wiesz, którą taśmę wybrać? Nie szkodzi! Jesteśmy od tego, aby pomóc dokonać właściwego właściwego wyboru!

Jak wybrać taśmę klejącą?

Po pierwsze, jak zawsze - wszystko zależy od pracy do wykonania. Jeżeli masz zamiar malować ściany, dobrze jest wybrać dedykowaną taśmę malarską. Przy zabezpieczaniu powierzchni, możesz wybrać taśmę papierową. Mamy taśmy do pakowania paczek, taśmy doi uszczelniania rur - Ty masz konkretną potrzebę, a nasza taśma pomaga Ci w wykonaniu zadania!

Ile kosztują taśmy klejące?

Najtańsze papierowe taśmy samoprzylepne kosztują poniżej 2 złotych. Taśmy maskujące kupisz za około 3 złote, a taśmy PTFE poniżej złotówki! Mamy różne warianty taśm, na różną kieszeń. Nasza oferta została tak sprofilowana, żeby każdy mógł znaleźć coś w swoim budżecie.

Co z innymi akcesoriami do malowania?

Mamy wszystko! W kategorii akcesoria malarskie, znajdziesz wszystko, co mamy w ofercie malarskiej. Tam natomiast przygotowaliśmy podkategorie bardziej precyzyjnym podziałem produktów! Co dla Ciebie mamy? Folie malarskie i ochronne, agregaty i pistolety, kuwety malarskie, wałki do malowania, kije teleskopowe, czy pędzle i pędzelki do malowania ścian!