• Kategorie
  • Szukaj
  • Miary, miarki, taśmy miernicze

Każdy z nas miał w życiu choć raz moment, kiedy podczas prac remontowych, musiał zmierzyć odległość lub długość danego elementu. Tutaj z pomocą przychodzą taśmy miernicze, miarki oraz miary zwijane lub składane. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór tych akcesoriów, wyłącznie od renomowanych producentów. Wszystkie miarki i taśmy miernicze zobaczysz poniżej:

MIARA ZWIJANA 3 m SMZ-01-3 Schmith
MIARA ZWIJANA 3 m SMZ-01-3 Schmith
Produkt niedostępny
MIARA ZWIJANA SOFT 10MX25MM 10139V VOREL
MIARA ZWIJANA SOFT 10MX25MM 10139V VOREL
Produkt niedostępny

Po co mi miarka lub taśma miernicza?

Wyobraź sobie, że potrzebujesz zmierzyć długość jakiegoś elementu - listwy, pręta, rury, czegokolwiek. I nagle nie masz pod ręką miary o odpowiedniej długości. Takich sytuacji jest w życiu więcej niż może się z pozoru wydawać. Porządna, zwijana taśma miernicza może spełniać swoje zadanie latami i w każdej możliwej sytuacji. Niezależnie od tego, co musisz zmierzyć - taśmę zawsze warto mieć przy sobie. Choćby w domowej skrzynce narzędziowej!

Jakie rodzaje miarek macie w ofercie?

Wybór jest przeogromny! Znajdziesz u nas klasyczne miarki, składane i zwijane taśmy miernicze, modele drewniane oraz stalowe. Przedział długości jest również bardzo różny. Wszystko zależy od tego, do czego chcesz zastosować. Do domowych zastosowań wystarczy klasyczna stalowa miara zwijana. Potrzebujesz profesjonalnych miarek? Żaden problem, też mamy je w ofercie! Znajdziesz u nas każdy rodzaj miarek, jakie tylko sobie wymyślisz!

Miarki jakich producentów znajdę w sklepie?

Zawsze stawiamy na sprawdzone i renomowane rozwiązania! W naszym sklepie znajdziesz miarki Wolfcraft, Yato, Stanley, NEO,Top Tools i wielu innych znanych producentów! Zawsze kierujemy się jakością i niezawodnością wybranych akcesoriów.

W naszym sklepie znajdziesz również inne narzędzia pomiarowe.