• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtki

Kurtki robocze

Szeroko rozumiana odzież robocza jest wykorzystywana w wielu branżach. Stosuje się ją zarówno na stacjach benzynowych i platformach wiertniczych, jak również na placach budowy, podczas remontowania budynku czy w warsztacie samochodowym. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznej odzieży BHP dla siebie lub swoich pracowników, jesteś w odpowiednim miejscu. W asortymencie naszego sklepu internetowego z narzędziami MPM-24 znajdziesz różnego rodzaju kurtki robocze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rodzaje kurtek roboczych

Kategoria kurtek roboczych jest bardzo szeroka i obejmuje różnego rodzaju ubrania, które często są od siebie bardzo różne. Dlatego kupując kurtkę BHP, należy bardzo starannie określić swoje potrzeby, wymagania oraz dopasować odzież do specyfiki branży. W kategorii kurtek roboczych możemy wyróżnić między innymi:

  • płaszcze przeciwdeszczowe – żółty płaszcz przeciwdeszczowy wykonany z połączenia PVC z poliestrem stanowi odpowiednią ochronę przed deszczem oraz wiatrem. Wyposażony w kaptur i kieszenie zewnętrzne płaszcz doskonale nadaje się do prostych prac na świeżym powietrzu;
  • kurtki robocze softshell – tego typu kurtki są wykonane z wodoodpornego, wiatroodpornego materiału, który dodatkowo pozwala skórze oddychać. Wnętrze jest wykonane z przyjemnej w dotyku, ocieplającej podszewki polarowej. Takie kurtki sprawdzają się w różnych pracach na świeżym powietrzu – zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich;
  • kurtki robocze odblaskowe – kurtki odblaskowe najczęściej są wykonane z materiału wodoodpornego oraz wyposażone w kaptur i ściągacze, umożliwiające precyzyjniejsze dopasowanie ich do sylwetki. Ich cechą charakterystyczną jest jednak jaskrawy – najczęściej żółty lub pomarańczowy – kolor i elementy odblaskowe. Kurtka odblaskowa jest niezbędnym wyposażeniem wszystkich pracowników, którzy wykonują obowiązki służbowe w warunkach ograniczonej widoczności – na przykład przedstawicieli służb medycznych czy pracowników firm budowlanych.

Rodzajów kurtek BHP jest oczywiście więcej. Można tu wymienić między innymi wiatrówki chroniące przed wiatrem, kurtki trudnopalne czy po prostu kurtki robocze pikowane, które poza funkcjonalnością cechują się również estetycznym wyglądem.

Znajdź wysokojakościowe kurtki BHP i robocze w sklepie internetowym MPM-24

Szukasz praktycznej kurtki roboczej do profesjonalnego lub amatorskiego użytku? Jesteś w odpowiednim miejscu. W naszym sklepie internetowym MPM-24 znajdziesz różnego rodzaju odzież roboczą, w tym również kurtki BHP. Naszym klientom oferujemy zarówno specjalistyczne ubrania do wymagających prac w terenie, jak również uniwersalne kurtki, które sprawdzą się nie tylko w garażu czy w ogrodzie, ale również podczas wycieczki górskiej czy wyprawy.

Dysponujemy profesjonalną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży odzieży BHP. Dlatego doskonale wiemy, jacy producenci kurtek roboczych są godni zaufania. W naszym sklepie kupisz kurtki robocze takich firm jak NEO, Yato, Vorel, Schmith. Są to uznane marki, które od wielu lat cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród profesjonalistów, ale też wśród domowych majsterkowiczów.