• Kategorie
  • Szukaj
  • Chemia budowlana, pianki montażowe i kleje uszczelniające

Chemia budowlana

Nasz sklep MPM-24 zbudował swoją markę jako miejsce, w którym zarówno domowi majsterkowicze, jak również profesjonaliści mogą zdobyć wszelkiego rodzaju elektronarzędzia oraz wysokiej jakości narzędzia ręczne. My jednak nieustannie dążymy do tego, by nasza oferta zaspokajała oczekiwania wszystkich klientów, dlatego regularnie poszerzamy nasz asortyment. Obecnie w ofercie MPM-24 można znaleźć już nie tylko narzędzia, ale także najróżniejsze inne artykuły, które są niezbędne podczas drobnych i bardziej zaawansowanych prac remontowych. W tej kategorii znajduje się chemia budowlana, którą każdy majsterkowicz powinien mieć pod ręką.

Co to jest chemia budowlana?

Samo pojęcie chemii budowlanej od wielu lat budzi niemałe wątpliwości. Starsze osoby pod tym terminem mogą rozumieć przede wszystkim dodatki do mieszanki z betonu w postaci płynnej lub sypkiej, których przeznaczeniem było utwardzanie masy betonowej. Z upływem lat termin ten rozszerzył się jednak o domieszki i dodatki, które dodaje się podczas wytwarzania zapraw budowlanych, zaczynów czy spoiw.

Jednak obecnie chemia budowlana oznacza już nie tylko takie sypkie i płynne dodatki do zapraw. Współcześnie pod tym terminem często ukrywają się najróżniejsze produkty budowlane, których nie zalicza się ani do narzędzi czy elementów instalacji, ani do materiałów. Mówiąc najprościej, są to produkty, które w budownictwie i pracach remontowych wykorzystuje się jako materiał wykończeniowy, konstrukcyjny, izolacyjny czy uszczelniający.

Chemia budowlana w sklepie internetowym MPM-24. Co u nas znajdziesz?

Dbamy o to, by odpowiednie produkty mogli u nas kupić zarówno domowi majsterkowicze, którzy tylko okazjonalnie oddają się pracom remontowym, jak również profesjonaliści pracujący w firmach budowlanych. To właśnie dlatego w naszym asortymencie zebraliśmy najróżniejsze artykuły z kategorii chemii budowlanej.

Nasza oferta obejmuje między innymi taśmy dekarskie w różnych wariantach, które cechują się znakomitą przyczepnością do różnego rodzaju materiałów budowlanych – między innymi metali, drewna, betonu czy tworzyw sztucznych. Są one również odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu znajdują zastosowanie podczas obróbki i uszczelnień elementów zewnętrznych, takich jak kominy, pokrycia dachowe czy rynny.

Kupisz u nas także najróżniejsze preparaty chemiczne, takie jak piany pistoletowe montażowe do uszczelniania i wygłuszania, które z powodzeniem można wykorzystać przy osadzaniu drzwi i okien, wykonywaniu izolacji cieplnej dachów czy sieci wodnych, kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Oferujemy również specjalistyczne kleje.

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym MPM-24?

Dlaczego warto kupować chemię budowlaną w sklepie internetowym MPM-24? Przede wszystkim dlatego, że sprzedajemy wyłącznie produkty od najbardziej uznanych producentów, którzy cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów. Kupisz u nas między innymi chemię budowlaną od Titanium Pro czy CX-80.

Co więcej, gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo, dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy, byś był w stu procentach zadowolony z zakupu!