• Kategorie
  • Szukaj
  • Zasilacze i akumulatory

Akumulatory magazynują energię elektryczną żeby z niej skorzystać w przyszłości. Żeby być w pełni usatysfakcjonowanym z pracy akumulatora warto postawić na jakość produktu przy jego wyborze. Poniżej znajduję się lista akumulatorów i ładowarek akumulatorowych najwyższej jakości w przystępnych cenach.

Zasilacze i akumulatory – kiedy warto ich używać?

Zarówno zasilacze, jak i akumulatory, to bardzo przydatne akcesoria, które mogą być wykorzystywane przy wielu rodzajach prac. Specjalne zasilacze i akumulatory często kompatybilne są z całą serią modeli danego producenta. W ten sposób otrzymujesz dodatkowe źródło energii do Twojej wkrętarki, wiertarki, szlifierki, pilarki tarczowej czy młotowiertarki. Jedno dodatkowe urządzenie sprawia, że każde z serii elektronarzędzi może być zaopatrzone w dodatkową energię, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Łatwiejsza praca z zasilaczami i akumulatorami do elektronarzędzi

Decydując się na bezprzewodowe narzędzia budowlane, należy pamiętać, że ich mobilne wykorzystywanie jest ograniczone przez akumulator. Długie korzystanie z wiertarki czy szlifierki może rozładować baterię i tym samym nie pozwolić Ci dokończyć pracy. Dlatego z pomocą przychodzą dostępne w naszym sklepie mpm-24 zasilacze i akumulatory. Dzięki nim Twoja praca może odbywać się bez przestojów i przerw na dodatkowe ładowanie elektronarzędzi.

Wygodne zestawy akumulatorów z ładowarką

Czasami jeden akumulator może okazać się niewystarczający, szczególnie gdy przed Tobą cały dzień pracy. Dlatego oferujemy zestawy akumulatorów z ładowarką. Takie rozwiązanie sprawia, że w momencie rozładowania jednego akcesorium, możesz je podpiąć do ładowarki i korzystać z drugiego, naładowane do pełna. To wygoda, która może okazać się nieoceniona, gdy termin projektu nieubłagalnie się zbliża, a Ty masz jeszcze dużo pracy przed sobą.

Pojemności i napięcia dostosowane do Twoich potrzeb

W ofercie naszego sklepu znajdziesz akumulatory o różnej pojemności i napięciu. W ten sposób możesz odpowiednio dopasować je do modeli elektronarzędzi, które masz w swoim domu lub garażu. Wybierając akumulatory o dużej pojemności, gwarantujesz sobie dłuższą pracę urządzenia, co przekłada się bezpośrednio na szybkość wykonywania prac. Poza tym odpowiednie dobranie napięcia jest klucze dla prawidłowego działania sprzętu. Warto więc zaznajomić się z charakterystyką swoich elektronarzędzi, aby prawidłowo wybrać do nich akcesorium i cieszyć się mobilnością bez zbędnej plątaniny kabli.