• Kategorie
  • Szukaj
  • Szelki bezpieczeństwa i wysokościowe

Szelki bezpieczeństwa, amortyzatory i uprzęże zabezpieczające są bardzo ważnym elementem pracy na wysokościach i na budowach, dlatego warto wyposażyć się sprzęt najwyższej jakości zapewniające gwarancje bezpieczeństwa. Poniżej zobaczysz wszystkie produkty z tej kategorii:

Jakie zalety mają szelki zabezpieczające i amortyzatory?

Szelki bezpieczeństwa dobrej jakości i odpowiednio dobrane oferują swobodę ruchu oraz zabezpieczenie. Prawidłowo założone szelki zabezpieczające mogą równomiernie rozłożyć ciężar ciała podczas wypadku, co zniweluje nadmierne obrażenia. Specjalnie zaprojektowane szelki spowalniają prędkość podczas upadku, a w zestawie z amortyzatorem, w znacznym stopniu niwelują potencjalne konsekwencje.

Oferujemy szelki wysokościowe świetnej jakości. Wszystkie modele wykonano z certyfikowanych i sprawdzonych materiałów oraz przetestowano w trudnych warunkach. Każdy model szelek bezpieczeństwa, oferowany przez nas, został doceniony przez praktyków, specjalistów i pracowników wysokościowych.

Szelki bezpieczeństwa od najlepszych producentów

Nasz sklep oferuje szelki i amortyzatory firmy YATO. Szelki są uniwersalne i regulowane co jest dużym ułatwieniem podczas wyboru odpowiedniego produktu. Wiemy, jak istotna jest jakość wykonania i jakość materiałów do produkcji danego akcesorium. Szelki z naszej oferty to popularne i cenione modele. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania i cenione modele!

Szelki do pracy na wysokości

Praca na wysokości przysparza wielu potencjalnych problemów i niebezpieczeństw. Oferujemy szelki wysokościowe i amortyzatory zabezpieczające. Bo Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze, a dobre narzędzia, to podstawa każdej pracy. W pracy wysokościowej nie ma miejsca na najmniejsze błędy, a nasze szelki do pracy na wysokościach dają Ci pewność, bezpieczeństwo i spokój ducha. Nawet podczas pracy w trudnych warunkach!

Trwałe i wytrzymałe szelki BHP

Szukasz wytrzymałych szelek BHP? Świetnie trafiłeś. Wszystkie modele w ofercie, wykonano z odpornych materiałów, zapewniających wieloletnie użytkowanie. Bez najmniejszych problemów. Wielu naszych klientów użytkuje szelek przez wiele lat, często wraca po kolejne modele dla swoich pracowników!

Amortyzatory zabezpieczające

Żadne zadanie na wysokości, nie może obejść się bez amortyzatorów. Amortyzatory BHP zabezpieczają przed upadkiem, pomagają zamortyzować jego skutki i po prostu zapewniają bezpieczeństwo. Z dobrymi amortyzatorami możesz czuć się pewniej, bezpieczniej i spokojniej. A to fundament każdej pracy wysokościowej!

Ile kosztują szelki wysokościowe, amortyzatory i linki?

W naszym sklepie, ceny szelek BHP zaczynają się od około 60 złotych. Droższe modele, w zestawie z amortyzatorem lub pasem biodrowym, możesz kupić za około 120 złotych. Amortyzatory kupisz już za około 50 złotych. W podobnej cenie mamy amortyzator w zestawie z linką. Linkę pomocniczą z karabińczykami, możesz także kupić za nieco ponad 50 złotych.