• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do odkurzaczy

Akcesoria do odkurzaczy pomogą w utrzymaniu czystości w domu. W naszej ofercie znajdziesz części zamienne, które najszybciej się zużywają takie jak filtr Hepa czy worki. Posiadamy również akcesoria, ułatwią one sprzątanie, a odpowiednia końcówka ssąca pomoże dotrzeć w każdy zakamarek. Znajdź odpowiednią dla szczotkę, którą odkurzysz cały dom!

Wąż przyłączeniowy 4 m, do 59G261
Produkt niedostępny

Jak odkurzać panele?

Najlepszym sposobem na pozbycie się kurzu oraz sierści z paneli jest ich odkurzanie. Należy być jednak przy tym ostrożnym, źle dobrana końcówka może zniszczyć podłogę i ją porysować. Dobrym wyborem będzie zastosowanie miękkiej szczotki. Problemem mogą być również trudno dostępne miejsca np. rogi ścian, tutaj z pomocą przychodzi ssawka szczelinowa, która z łatwością sobie z tym poradzi.

Jaki filtr do odkurzacza jest najlepszy?

Bez odpowiedniego filtra do odkurzacza, urządzenie może być nieskuteczne. Nie będzie odpowiednio zasysało brudu, a  kurz zacznie unosić się w powietrzu zamiast trafić do worka. Zapobiec temu może filtr Hepa, który jest polecany dla alergików, ponieważ ma największą pochłanialność cząsteczek.

Jakie worki do odkurzacza wybrać?

Wybierając worek do odkurzacza najczęstszym kryterium jest jego materiał. Do wyboru mamy papierowe, które są jednorazowe i higieniczne, ponieważ po zapełnieniu należy go wyrzucić i zastąpić nowym. Materiałowe worki są bardziej wytrzymałe, a do utrzymania ich w czystości wystarczy regularnie pranie. Gdy są pełne wystarczy wyrzucić zawartość i założyć ponownie.