• Kategorie
  • Szukaj
  • Części rowerowe

CZĘŚCI ROWEROWE

Części do rowerów w atrakcyjnych cenach

Tak jak w każdym pojeździe tak i w rowerze, pewne elementy ulegają regularnemu zużyciu i konieczna jest ich wymiana co pewien czas. Tysiące zmian przełożeń przerzutek znacząco wpływa na stan łańcucha i przede wszystkim kasety zębatek. Ich zużycie zasadniczo wpływa na komfort jazdy i co kilka lat (lub co parę tysięcy przebytych kilometrów) konieczna będzie wymiana tych części na nowe. Najlepiej markowe, np. od Shimano, co będzie gwarancją dłuższej żywotności elementu. Podobnie zużywać i ulegać uszkodzeniu mogą w rowerze koła (nie opony). Najczęściej w wyniku zbyt wielkiego obciążenia, np. w przypadku wycieczki rowerowej i załadowaniu wielu toreb i sakw, wypełnionych sprzętem czy prowiantem. Pęknięciom mogą ulegać także szprychy w kołach, na skutek tzw. zmęczenia materiału, nadmiernych przeciążeń czy spowodowanych złym obchodzeniem się z rowerem (częste upadki roweru, nieodpowiednie przewożenie sprzętu). Zużywają się linki hamulcowe, same hamulce czy uszkodzeniom ulegają pancerze. 

Części i podzespoły rowerowe

Wymiany części do rowerów możemy zlecić specjalistom z serwisów rowerowych albo przy odrobinie umiejętności manualnych i znajomości budowy roweru, zająć się tym samemu w garażu, piwnicy czy nawet w mieszkaniu. Wystarczą podstawowe narzędzia, które każdy posiada, no i zamówione wcześniej elementy i podzespoły. 

W naszym sklepie znajdą Państwo części i podzespoły rowerowe takie jak: łańcuchy, kasety i zębatki, hamulce, linki i pancerze czy koła, stale powiększając nasz asortyment. Duży wybór części do rowerów w atrakcyjnych cenach. Elementy do rowerów każdego rodzaju (MTB, cross, trekking, miejskie) wyłącznie od sprawdzonych producentów. Części do rowerów są dostępne od ręki. Zapewniamy szybką realizację zamówień, różne metod płatności (przelew bankowy, szybkie płatności czy możliwość zakupu na raty) i wiele sposobów dostawy towaru, m.in. przesyłka kurierem, przesyłka do paczkomatu czy odbiór osobisty.

 

ŁAŃCUCH VENTURA 100 OGNIW 1 RZĘDOWY
Produkt niedostępny
ŁAŃCUCH VENTURA 104 OGNIWA 1 RZĘDOWY
Produkt niedostępny
KOŁO 24
Produkt niedostępny
Łańcuch Prox 112 OGNIW 1 RZĘDOWY
Produkt niedostępny
HAMULEC V-BRAKE T4000 PRZÓD SHIMANO
Produkt niedostępny
HAMULEC V-BRAKE T4000 TYŁ SHIMANO
Produkt niedostępny