• Kategorie
  • Szukaj
  • Strugi ręczne, kątniki, równiaki i gładziki

Strugi ręczne to narzędzia manualne stosowane w obróbce drewna i innych materiałów, które umożliwiają precyzyjne usuwanie cienkich warstw materiału. Są one używane głównie do wygładzania i kształtowania powierzchni drewnianych przed ich dalszą obróbką lub wykończeniem. Pełna oferta dostępna poniżej:

Strugi ręczne do różnych zastosowań

Strugi ręczne stosuje się głównie w obróbce drewna, choć mogą być również używane do innych materiałów. Najczęściej są stosowane do wygładzania powierzchni, kształtowania i profilowania, usuwania nadmiaru materiału, czy prac wykończeniowych. Niektóre modele mogą być także używane do tworzenia dekoracyjnych wzorów i tekstur na obrabianym materiale.

Strugi ręczne - jakie znajdę w sklepie?

W naszej ofercie znajdziesz strugi drewniane, płaszczyznowe, kątniki, równiaki, czy strugi płaszczyznowo-czołowe. Stworzyliśmy ofertę w taki sposób, aby każdy mógł wybrać akcesoria dla siebie. Jeżeli strugi, których szukasz, są niedostępne w naszej ofercie, napisz do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Zobacz również wszystkie piły i strugi w naszym sklepie oraz pozostałe narzędzia ręczne z naszej oferty! Zobacz wszystkie piły i brzeszczoty do drewna, piły do betonu i gips kartonu, czy piły i brzeszczoty do metalu.