• Kategorie
  • Szukaj
  • Gwoździarki

Ręczne wbijanie gwoździ, przy większych powierzchniach może być niewykonalne. Profesjonalne gwoździarki bębnowe znacznie ułatwią i przyspieszą pracę! Zobacz naszą ofertę gwoździarek poniżej:

Czym jest gwoździarka?

Gwoździarka to sprzęt, który znajduje zastosowanie w każdym profesjonalnym zakładzie produkcyjnym, który zajmuje się obróbką drewna i wyrobów drewnianych. Ze względu na wygodę i łatwość użycia coraz częściej stosowany jest również przez amatorskich majsterkowiczów. To urządzenie pozwala umieścić w drewnie dziesiątki gwoździ bez prawie żadnego nakładu siły. W ten sposób wyeliminujesz konieczność korzystania z młotka. Oferowane przez nas urządzenia posiadają wmontowane silniki działające na prąd lub akumulator. 

Nasza oferta

Na naszej stronie znajdą Państwo bogatą ofertę gwoździarek różnego rodzaju. Są to między innymi: gwoździarka bębnowa, gwoździarka klasyczna czy też sztyfciarka. Charakteryzują się one określonym kątem nachylenia, mocą, wymaganym napięciem czy też pojemnością magazynku na gwoździe. Każde z urządzeń przyjmuje gwoździe w danym zakresie długości, począwszy od 20 do nawet 90 mm. Oferowane przez nas urządzenia są bardzo oszczędne w eksploatacji. Modele posiadają dodatkowe wzmocnienia, co zapobiega ich szybkiemu ścieraniu. Ze względu na łatwość w użytkowaniu są często wybierane także przez amatorów. Szczególnie ważna głębokość wbijania gwoździa jest prosta do ustawienia za pomocą skalowanej tarczy. Niektóre z oferowanych przez nas modeli wyposażone zostały również diody LED, które zwiększają precyzję pracy i umożliwiają wykonywanie zadania także po zmroku. 

Jakie gwoździarki macie w ofercie?

Gwoździarki oferowane na naszej stronie to urządzenia najwyższej jakości produkcji znanych i cenionych firm (m.in. YATO, STANLEY, DEWALT). Przy sprzęcie, jakim jest gwoździarka, ze względu na wzmożoną eksploatację i stały kontakt z obcym materiałem oraz zastosowanie dużej siły, szczególnie ważna jest najwyższa jakość wszystkich zastosowanych materiałów. Użycie odpornych metali oraz tworzyw sztucznych to cechy charakterystyczne dla naszych urządzeń. Atutem jest również częste stosowanie dodatkowych wzmocnień, które jeszcze bardziej zwiększają wytrzymałość urządzenia.