• Kategorie
  • Szukaj
  • Osłony przeciwpyłowe

Osłony przeciwpyłowe do otworów drzwiowych o różnych wymiarach. W ofercie posiadamy osłony typu L i U, aby każdy mógł lepiej dobrać rozwiązanie dla siebie. Wszystkie modele osłon przeciwpyłowych znajdziesz poniżej:

Osłony przeciwpyłowe, czyli co?

Osłony przeciwpyłowe, to specjalne płachty, wykonane z przezroczystej folii PE. Materiał jest odpowiedniej grubości, aby zapobiec przedostawaniu się wszelkich pyłów poza remontowane pomieszczenie. Każda osłona przeciwpyłowa z naszej oferty, posiada w zestawie taśmę klejącą, ułatwiającą montaż w otworze drzwiowym.

Jakie osłony przeciwpyłowe znajdę w sklepie?

Obecnie posiadamy w sklepie dwa typy osłon przeciwpyłowych. Osłona przeciwpyłowa typu U i osłona przeciwpyłowa typu L. Oba modele są montowane w ten sam sposób, za pomocą taśmy klejącej dołączonej do zestawu. Obie osłony, otwierane są za pomocą zamka błyskawicznego, co zapobiega odklejaniu osłony od framugi.

Ile kosztuje osłona przeciwpyłowa?

Jeden egzemplarz osłony przeciwpyłowej, kosztuje około 30 złotych, niezależnie od wybranego wariantu. To niewielki wydatek, biorąc pod uwagę komfort, jaki daje podczas remontu, zabezpieczając inne pomieszczenia przed niepotrzebnym pyleniem.

Szukasz innych narzędzi przydatnych przy remoncie? Zajrzyj do zakładki narzędzia murarskie i wykończeniowe!