• Kategorie
  • Szukaj
  • Połączenia mechaniczne

W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do mechanicznego łączenia poszczególnych elementów. Od zszywek, przez nity, aż po profesjonalne narzędzia łączeniowe. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą produktów!

Połączenia mechaniczne – nitowanie, lutowanie, gwintowanie

Specjalne narzędzia i akcesoria z zakresu połączeń mechanicznych mają zastosowanie w wielu dziedzinach. Szczególnie cenione są podczas napraw maszyn i samochodów, przy pracach związanych z tworzeniem i naprawą biżuterii czy w konstrukcjach samolotów, a nawet statków kosmicznych. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że często goszczą nie tylko w profesjonalnych warsztatach, ale również w przydomowych garażach.

Przydatne narzędzia do gwintowania

Wśród narzędzi do gwintowania znajdziesz w naszym sklepie przydatne gwintownice, gwintowniki, narzynki, pokrętła, a nawet gotowe zestawy. Takie elementy są szczególnie przydatne w budownictwie, gdzie mogą znaleźć zastosowanie np. w mocowaniu elementów konstrukcyjnych. Poza tym są równie popularne w naprawach samochodów. Dzięki nim zapewniasz częściom trwałe połączenie, które można w łatwy sposób zdemontować.

Wszystko, czego potrzebujesz do lutowania w jednym miejscu

Nasza oferta obejmuje również akcesoria i narzędzia do lutowania. Wśród nich znaleźć możesz lutownice, palniki oraz akcesoria do lutowania. Szeroki wybór profesjonalnego sprzętu i przydatnych narzędzi sprawiają, że tworzenie i naprawa biżuterii staje się jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Poza tym możesz wykorzystać lutownice m.in. w elektronice do łączenia komponentów czy w instalacjach grzewczych do łączenia miedzianych rur.

Zszywacze w Twoim biurze i domu

Narzędzia i akcesoria do zszywania znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach i przydają się nie tylko w biurowych przestrzeniach. Równie ważne są w domowym zaciszu, gdzie pomagają dbać m.in. o porządek w dokumentach. Gwoździe, zszywacze i zszywki są również popularne w przemyśle tapicerskim. Z ich pomogą łączenie tkanin i skór czy naprawa kanapy są szybkie, proste i bezpieczne. Poza tym bez wątpienia przydadzą Ci się, aby przymocować nowe materiały obiciowe do mebli. Specjalistyczne rodzaje zszywek mogą być wykorzystywane również w chirurgii i medycynie do zszywania ran powypadkowych.