• Kategorie
  • Szukaj
  • Folie ochronne

W tym dziale znajdziesz folie malarskie oraz ochronne, plandeki malarskie oraz uchwyty do mocowania plandek i folii. Wszystko, co potrzebujesz, aby skutecznie zabezpieczyć powierzchnie podczas prac malarskich i remontowych. Posiadamy w ofercie szeroki wybór folii i plandek do różnego zastosowania i o różnej grubości. Wszystkie egzemplarze znajdziesz poniżej:

Po co mi folia budowlana i malarska?

Podczas wykonywania prac budowlanych i malarskich, dobrze jest zabezpieczyć teren. Folie budowlane pomagają zapobiegać rozprzestrzenianiu się pyłu, plamom z farby, gładzi, czy innych substancji używanych w budownictwie. Wysokiej klasy folie budowlane pomogą zadbać o higienę pracy i ograniczyć późniejsze sprzątanie do absolutnego minimum.

Do czego przyda mi się plandeka?

Plandeka świetnie ochroni przed deszczem, wiatrem i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. W naszej ofercie mamy wiele rozmiarów plandek, do różnego zastosowania. Wszystkie zostały wyposażone w odpowiednie otwory do montażu, dzięki czemu zastosowanie uniwersalnych uchwytów będzie bezproblemowe. Plandeki idealnie zabezpieczą materiały podatne na warunki pogodowe. Pomogą przygotować bezpieczne i suche miejsce pracy, a także przewieźć potrzebne materiały z miejsca na miejsce, bez ryzyka zmoknięcia!

Jakie folie i plandeki malarskie macie?

W naszym sklepie znajdziesz wiele rozmiarów i wariantów folii folii malarskich i plandek ochronnych. Posiadamy szeroki asortyment o różnych wymiarach. Oferujemy malarskie folie ochronne o wymiarach 4x5m oraz plandeki o wymiarach 2x3m, 4x5m, 4x6m, 5x8m, 6x10m, 8x12m, a nawet duże planeki 10x15m! Proponowane przez nas warianty są przeróżnej grubości, więc zależnie od tego, do czego będą stosowane, na pewno uda się dopasować odpowiednie rozwiązanie!

Plandeki ochronne z naszej oferty, wykonane są z polipropylenu i pokryte polietylenem. Nie przepuszczą więc deszczu, śniegu, wiatru i zabezpieczą całkowicie przed złą aurą na zewnątrz.

Czy macie zaciski i uchwyty mocujące do plandek oraz folii?

Pewnie! W ofercie przygotowaliśmy szereg uchwytów mocujących i zacisków do bezpiecznego i szybkiego montażu plandek. Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań. W tej kategorii znajdziesz kompletne zestawy uniwersalnych uchwytów mocujących, idealnych do każdej plandeki, którą oferujemy.

Znajdę u was inne narzędzia przydatne w budowlance i malowaniu?

Nasza oferta narzędzi budowlanych jest mega bogata. Zajrzyj do głównej kategorii i przejrzyj wszystkie narzędzia budowlane. Znajdziesz tam absolutnie wszystko, czego potrzebujesz podczas prac budowlanych i wykończeniowych! Podobnie sytuacja wygląda z akcesoriami przydatnymi podczas malowania - przygotowaliśmy dużą ofertę, w której znajdziesz akcesoria do malowania!