• Kategorie
  • Szukaj
  • Sita budowlane

Sita budowlane są niezbędne na absolutnie każdej budowie. Potrzebujesz przesiać piasek, żwir, sypkie materiały? Tutaj obecność sita będzie nieodzowna. W naszej ofercie znajdziesz szereg sit o różnej wielkości oczek, aby wykorzystać je przy różnych pracach. Pełna oferta poniżej:

Do czego wykorzystać sito budowlane?

Sito budowlane będzie przydatne do przesiewania wszystkiego co sypkie. Przesiejesz nim piasek, żwir, ziemię, a nawet materiały tynkarskie. Z pomocą dobrze dobranego sita pozbędziesz się kamieni, gałęzi i wszystkich elementów, które nie powinny znaleźć się w materiale do przesiania.

Jak wybrać sito budowlane?

Przy wyborze sita budowlanego, ważne będą dwa kluczowe elementy. Układ - czyli sito pionowe i poziome. Drugi element, to rozmiar oczka do przesiewu. Mniejsze oczka pozwolą lepiej przesiać drobne materiały, natomiast większe oczko będzie lepsze podczas większych grudek.

Jakie sita budowlane znajdę w w mpm-24.pl?

W naszym sklepie znajdziesz sita budowlane o wymiarach 60x100 cm. Przygotowaliśmy ofertę sit o różnych oczkach i znajdziesz u nas sita z oczkami 6, 8, 10 mm, znajdziesz u nas także modele do żwiru i kompostu oraz modele w pełni uniwersalne.

Ile kosztują sita budowlane?

W naszej ofercie znajdziesz sita w przedziale cenowym od około 120 do 150 złotych, w zależności od wymiarów i szerokości oczka.