• Kategorie
  • Szukaj
  • Cykliny i wycinarki

Ręczne cykliny do drewna to niezastąpione narzędzie podczas obróbki elementów drewnianych. Sprawdzą się podczas prac stolarskich i wygładzania elementów drewnianych. W tej kategorii znajdziesz również zestawy dekarskie i inne akcesoria. Zobacz poniżej:

Cykliny dekarskie niezastąpione w obróbce

Cykliny dekarskie są narzędziami niezastąpionymi podczas obróbki drewna, wygładzania płaskich drewnianych powierzchni oraz wykańczania elementów drewnianych. W naszym sklepie znajdziesz szereg cyklin, z wygodną drewnianą rękojeścią, co ułatwia użytkowanie i wygodne trzymanie podczas pracy.

Ile kosztują ręczne cykliny do drewna?

W naszym sklepie? Niewiele. U nas znajdziesz różne modele ręcznych cyklin do drewna, w cenie około 25 złotych za sztukę. Do wyboru mamy modele cyklin o różnych rozmiarach i różnym profilu rękojeści i części metalowej. Nie wiesz jak wybrać? Chętnie pomożemy w dokonaniu właściwego zakupu!

Co z innymi narzędziami dla dekarzy?

Mamy wszystko! W kategorii narzędzia dekarskie, znajdziesz szereg narzędzi i akcesoriów, przydatnych podczas prac dekarskich. Przygotowaliśmy także palniki gazowe oraz cęgi dekarskie do przeróżnych prac i zastosowań. Zapoznaj się z naszą ofertą, a na pewno wybierzesz coś dla siebie. Dodatkowo mamy także inne narzędzia dla specjalistów z branży budowlanej!