• Kategorie
  • Szukaj
  • Kilofy i trzonki

Czasami każdy potrzebuje pomocnika do zadań specjalnych. Kilofy z naszej oferty doskonale sprawdzą się do najcięższych zadań ogrodowych, podczas kopania, wycinania korzeni, czy usuwania i rozłupywania ciężkich kamieni. Dobry kilof ogrodowy znacznie przyspieszy pracę i uczyni ją łatwiejszą do wykonania. Zobacz pełną ofertę:

Kilof 2.5 kg, bez trzonka, 510 x 60 mm
Produkt niedostępny
Trzonek do kilofa 02A093 TOPEX
Produkt niedostępny

Jak wybrać kilof?

Postaw na sprawdzonych producentów i wysoką jakość wykonania. W naszej ofercie znajdziesz kilofy najwyższej jakości, od sprawdzonych producentów. Mamy u siebie najczęściej kupowane modele do uniwersalnych zadań, dlatego korzystając z naszej oferty wiesz, że kilof spełni swoje zadanie.

Do czego potrzebuję kilofa?

Do wszystkich ciężkich zadań ogrodowych, gdzie zwykły młotek nie da rady. Usuwanie korzeni, rozłupywanie ciężkich kamieni, wykopywanie dziur w twardej, zmrożonej ziemi. Kilofa możesz użyć wszędzie tam, gdzie potrzeba ciężkiego sprzętu do zadań specjalnych!

Ile kosztuje dobry kilof?

Dobry kilof wcale nie musi być przesadnie drogi! Wysokiej jakości model kilofu, możesz kupić już poniżej 50 złotych! Dostajesz wówczas pewność, że wszystkie najtrudniejsze zadania zostaną należycie wykonane, a kilofem będziesz cieszyć się przez długie lata. Jakość to podstawa!

Czy dostanę u Was trzonek do kilofa?

Jak najbardziej - w tej kategorii dostępne są również trzonki do kilofów. Zawartość tej oferty często ulega zmianom, ale z pewnością znajdziesz uniwersalne trzonki do kilku rodzajów kilofów. Jeżeli nie masz pewności, czy trzonek będzie pasował do Twojego kilofa - skontaktuj się z nami, a pomożemy w wyborze!