• Kategorie
  • Szukaj
  • Młotki, kilofy, trzonki

Młotek przyda się w każdym garażu i warsztacie. Remont, budowa, drobne poprawki, czy po prostu kilka gwoździ do przybicia. Dobre młotki to podstawa wyposażenia każdej skrzynki narzędziowej. Bez nich może i da się wykonać wszystkie te elementy, ale po co sobie utrudniać! U nas znajdziesz także ciężkie kilofy oraz trzonki dopasowane do różnych modeli młotków! Zobacz naszą pełną ofertę poniżej:

Jakie rodzaje młotków znajdę w Waszej ofercie?

Nasz asortyment jest naprawdę bogaty! Mamy szeroki wybór młotków ciesielskich, murarskich, blacharskich i drewnianych, przeróżne młotki gumowe, warianty młotków ślusarskich, ale również specjalistyczne kilofy oraz same trzonki i kliny do młotków. W każdej ze wskazanych kategorii znajdziesz mnóstwo różnych modeli, od największych i najbardziej cenionych producentów! Jeżeli nie masz pewności, jakiego rodzaju młotka szukasz, skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy dokonać właściwego wyboru!

Jak wybrać dobry młotek?

W przypadku tak specyficznych narzędzi jak młotki, jakość ma szczególne znaczenie. Wytrzymałość narzędzi to podstawa podczas wbijania gwoździ i innych specyficznych elementów. Warto postawić na modele młotków sprawdzonych producentów. Dostajesz dzięki temu pewność, że praca z młotkami będzie przez lata bezproblemowa i łatwa, a sprzęt posłuży Ci długo i bezawaryjnie.

W przypadku przydomowych prac, warto postawić na klasyczne uniwersalne modele młotków i warianty gumowe, do nieco delikatniejszych zadań. Jeżeli chodzi o bardziej specjalistyczne prace i zastosowanie podczas ciężkich robót, zalecamy wybrać warianty przeznaczone dla specjalistów, które również posiadamy w ofercie?

Jakich producentów młotków oferujecie?

Nasza oferta jest pełna młotków od najbardziej cenionych producentów - Yato, Topex, Vorel, Top Tools, Stanley i wielu innych. Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania od sprawdzonych twórców. Wiemy, że jakość ma znaczenie, dlatego dostarczamy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Praca młotkiem wymaga wytrzymałości sprzętu, a my dajemy gwarancję, że nasz asortyment to zapewni!

Ile kosztuje młotek?

Podstawowy model młotka możesz kupić już w okolicach 5 złotych! Oczywiście bardziej profesjonalne modele potrafią kosztować wielokrotnie więcej i takie również u nas znajdziesz! Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego modelu!

Jak wygląda gwarancja i dostawa młotków i trzonków z Waszej oferty?

Na wszystkie warianty młotków i trzonków obowiązuje gwarancja udzielana przez producenta sprzętu. Szczegóły gwarancyjne znajdziesz w poszczególnych ofertach. Dostawę realizujemy najczęściej w kilka dni roboczych, w zależności od stanu magazynowego. Służymy pomocą i chętnie udzielimy odpowiednich informacji - wystarczy się z nami skontaktować!