• Kategorie
  • Szukaj
  • Materiały elektryczne i oświetlenie

Światło towarzyszy nam każdego dnia i przydaje się w każdej dziedzinie życia. Bardzo często samo słońce nie wystarczy – szczególnie podczas remontów, w pracach warsztatowych czy takich, które wymagają dużo precyzji, a ostre i dokładne oświetlenie jest wtedy na wagę złota. Dostępne w naszym sklepie oświetlenie gwarantuje Ci najwyższą jakość, trwałość i zróżnicowanie, dzięki czemu na pewno znajdziesz tutaj to, czego szukasz.

 

Przydatne akcesoria oświetleniowe

W mpm-24 znajdziesz przedłużacze elektryczne i listwy antyprzepięciowe, które mogą okazać się nieocenionym wsparciem. Zwiększają ilość dostępnych w pomieszczeniu gniazdek, pozwalają na bezproblemową pracę z narzędziami elektrycznymi na zewnątrz oraz gwarantują swobodę podczas prac warsztatowych czy budowlanych. Poza tym listwy antyprzepięciowe chronią Twój sprzęt elektroniczny. Nie musisz więc dłużej martwić się o zwarcia spowodowane nagłymi przepięciami w sieci elektrycznej.

Zainwestuj w spokojne i bezpieczne wieczory

Nieproszeni goście są coraz częstszą udręką nie tylko w letnie wieczory. Nasze lampy owadobójcze i bakteriobójcze mają za zadanie poprawić Twój komfort życia, a do tego zagwarantować Ci bezpieczeństwo przed ukąszeniami, grzybami, pleśnią czy wirusami. Zdrowa przestrzeń to zdrowy dom. Zainwestuj w bezpieczeństwo swoich najbliższych i otoczenia, w którym przebywasz, aby nie narażać się na choroby i rozwój drobnoustrojów.

Puszki, wtyki i taśmy – pomocne akcesoria do Twojego domu, warsztatu, ogrodu

Szczególnie ważne podczas pracy przy elektryczności i oświetleniu są taśmy izolacyjne. Dzięki nim możesz zaizolować końcówki przewodów lub naprawić niewielkie uszkodzenia. Poza tym dostępne są w wielu kolorach, co znacznie ułatwia identyfikację różnych obwodów i faz, a przy tym bezpieczniejszą i pewniejszą pracę.

Oprócz izolacji warto zaopatrzyć się również we wtyki i gniazda elektryczne. Z ich pomocą możesz korzystać z urządzeń elektrycznych w różnych miejscach, a do tego masz zagwarantowany stabilny przepływ prądu. Z takimi akcesoriami zapobiegasz uszkodzeniom swoich cennych urządzeń.