• Kategorie
  • Szukaj
  • Chwytaki, listwy i tacki magnetyczne

Chwytaki, tacki i listwy magnetyczne są niezbędnym wyposażeniem każdego warsztatu, jeżeli cenisz porządek i lubisz mieć wszystko na swoim miejscu. Nigdy nie wiadomo, kiedy klucz, nakrętka, czy śrubka wpadną nam w zakamarek lub kratkę. Podobnie z naprawą i serwisem - nikt nie chce szukać śrubek po całym warsztacie - w takich chwilach tacki magnetyczne przypilnują małych elementów za nas! Przedstawiamy narzędzia magnetyczne z naszej oferty:
18.41
18.41
MISKA MAGNETYCZNA 150MM 37D899 TOPEX
Produkt niedostępny
MISKA MAGNETYCZNA YT-08312 YATO
MISKA MAGNETYCZNA YT-08312 YATO
Produkt niedostępny
MISKA MAGNETYCZNA Yato
Produkt niedostępny
Miska magnetyczna, okrągła
Produkt niedostępny
PODSTAWKA MAGNETYCZNA UCHWYT MIG YATO
PODSTAWKA MAGNETYCZNA UCHWYT MIG YATO
Produkt niedostępny
PODSTAWKA MAGNETYCZNA UCHWYT TIG Yato
Produkt niedostępny
ZESTAW MISEK MAGNETYCZNYCH YATO
Produkt niedostępny

Po co mi narzędzia magnetyczne?

Mogą się przydać w bardzo wielu sytuacjach! Klucze wpadły do kratki ściekowej? A może śruba wyleciała z rąk, w miejsce gdzie wciśnięcie dłoni będzie niemożliwe - chwytaki w takiej sytuacji załatwią sprawę. Tacki magnetyczne pomogą w utrzymaniu śrubek, podkładek i małych elementów w jednym miejscu, bez obaw, że coś zaginie podczas pracy. Listwy magnetyczne pomogą zachować porządek - możesz do nich przypiąć wszystkie metalowe narzędzia, aby niepotrzebnie nie walały się po całym garażu.

Jakie akcesoria magnetyczne macie w ofercie?

Mamy do wyboru chwytaki sprężynowe które po naciśnięciu tłoczka na drugim końcu wysuwa nam się trzy ramienna „łapka”, którą możemy chwycić utraconą rzecz. Drugim rozwiązaniem, o ile przedmioty utracone wykonane lub mają część stalową, są chwytaki magnetyczne o różnej długości od 12 do 99 cm oraz nośności od 1 kg do 22 kg. Konstrukcja teleskopowa umożliwia złożenie ich do praktycznych rozmiarów i schowanie praktycznie do każdej walizki, skrzynki na narzędzia.

Nasz asortyment obejmuje także bardzo wygodne i praktyczne miski magnetyczne. Umieszczenie w takiej misce nakrętek, śrub, wkrętów, różnego rodzaju podkładek daje pewności że nie będziemy ich szukać po całym warsztacie, piwnicy lub gdy przyszło nam pracować na dworze. Miski wykonane są z blachy podwójnej chromowanej. Od spodu miski są zabezpieczone gumą, co umożliwia odłożenie ich na elementach karoserii pojazdu. Dodatkowo świetnie nadają się to czyszczenia elementów przy pomocy różnych środków chemicznych.

Posiadamy również listwy magnetyczne - pojedyncze i w wygodnych zestawach o różnych długościach listew. Nic tak nie porządkuje przestrzeni roboczej, jak narzędzia posegregowane w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Jakich producentów narzędzi magnetycznych u Was znajdę?

Wszystkich wiodących! Posiadamy cały osprzęt magnetyczny firm takich jak, NEO, Topex, Yato, Vorel, Kraft&Dele i innych. Stale poszerzamy swój asortyment więc jest ogromna szansa, że jeżeli czegoś u nas nie znajdziesz - to na pewno niedługo się pojawi. Wystarczy napisać, a doradzimy właściwy wybór!

Co z dostawą i gwarancją na akcesoria magnetyczne?

Robimy co w naszej mocy, żeby dostawa przebiegła pomyślnie, w ciągu kilku dni roboczych. Co do gwarancji na sprzęt - wszystkie akcesoria posiadają gwarancję producenta, która została szczegółowo opisana w konkretnych ofertach. Nie masz pewności? Chcesz dopytać? Napisz lub zadzwoń. Pomożemy!