• Kategorie
  • Szukaj
  • Agregaty i pistolety malarskie

Czasami zwykłe malowanie pędzlem nie jest wystarczające. Im większa powierzchnia, tym więcej specjalistycznych narzędzi trzeba do pomocy. Zobacz agregaty i pistolety malarskie w naszym sklepie. Poniżej znajdziesz pełną ofertę:

Do czego przyda mi się agregat malarski?

Pomoże w malowaniu dużych powierzchni, gdzie pędzle, wałki i pistolety to za mało. Profesjonalny agregat do malowania pomoże odpowiednio dopasować strumień i położyć farbę wszędzie gdzie trzeba, pod odpowiednim ciśnieniem.

Podczas podstawowego remontowania domu czy mieszkania zazwyczaj ściany malujemy z wykorzystaniem wałków i tradycyjnych pędzli. Nie da się jednak ukryć, że taka praca w większych pomieszczeniach może być bardzo żmudna i czasochłonna. Agregaty do malowanie to profesjonalne urządzenia, za pomocą których można w krótkim czasie pokryć farbą duże fragmenty ściany, sufitu czy każdej innej powierzchni.

Z czego składa się agregat malarski?

Agregaty malarskie składają się z dwóch podstawowych elementów – pompy i silnika, które są zamontowane na jednej ramie lub w jednej obudowie. Za pomocą przewodu są one połączone z dyszą, której zadaniem jest dostarczanie farby. Obok dyszy znajduje się także pojemnik, do którego wlewana jest farba. Obecnie produkuje się agregaty do malowania w dwóch wariantach – membranowe oraz tłokowe.

Ile kosztuje hydrodynamiczny agregat malarski?

Wysokiej jakości hydrodynamiczny agregat malarski możesz kupić za nieco ponad 1000 złotych. Oferta będzie różnić się w zależności od modelu i jego dodatkowych możliwości. W przypadku wydajności takiego sprzętu, to inwestycja, która błyskawicznie się zwróci.

Jakich producentów agregatów malarskich polecacie?

W naszym sklepie internetowym z narzędziami dla profesjonalistów znajdziesz wysokiej jakości agregaty malarskie wyprodukowane przez firmę Yato, która od wielu lat cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród domowych majsterkowiczów, jak również wśród specjalistów pracujących w profesjonalnych firmach budowlanych i zakładach malarskich.

W ofercie mamy między innymi nowoczesne hydrodynamiczne agregaty malarskie, zapewniające szybkie, wydajne i równomierne pokrycie farby już od pierwszej warstwy, a co więcej, cechują się jeszcze większą wydajnością niż tradycyjne agregaty wykorzystujące sprężone powietrze. Zużycie farby z urządzeniami hydrodynamicznymi jest od 10 do 15% mniejsze niż w przypadku standardowych modeli.

Znajdę u Was pistolety malarskie?

Zależy nam na tym, by nasz asortyment spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego ofertę sklepu internetowego MPM-24.pl poszerzyliśmy o poręczne elektryczne pistolety malarskie, które znakomicie nadają się do malowania i lakierowania różnego rodzaju powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych.

Proponowane przez nas elektryczne pistolety malarskie cechują się dużym przepływem i wydajnością, a dzięki wbudowanej sprężarce nie wymagają zewnętrznego zasilania sprężonym powietrzem. Zostały także wyposażone w wygodny, ergonomiczny uchwyt, który ułatwia komfortowe nanoszenie farby oraz lakieru.

W naszym sklepie znajdziesz także akcesoria do czyszczenia, jak choćby zestaw do czyszczenia pistoletów malarskich, marki Dedra.

Ile kosztują pistolety malarskie?

W zależności od modelu i dodatkowych możliwości każdego z nich, ceny pistoletów malarskich kształtują się w granicach od około 200 zł do około 500 zł. Oczywiście, górnej granicy raczej nie ma. Mówimy tu o sensownych modelach w rozsądnych cenach, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Co z innymi akcesoriami do malowania?

Mamy wszystko! W odpowiednich kategoriach znajdziesz każdy rodzaj akcesoriów do malowania. Mamy w ofercie pędzle malarskie, wałk do malowania, wiadra, kratki i kuwety.

Jeżeli szukasz akcesoriów zabezpieczających, przygotowaliśmy w ofercie folie i plandeki ochronne oraz samoprzylepne taśmy malarskie. W naszej ofercie znajdziesz szereg akcesoriów pomocniczych, a jeżeli nie wiesz, jakich modeli potrzebujesz - skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w odpowiednim wyborze!