• Kategorie
  • Szukaj
  • Podzespoły rowerowe

Szukasz podzespołów rowerowych, aby odnowić swój stary rower dokupując do niego części? A może chcesz po prostu kupić akcesoria rowerowe, aby jazda była bardziej komfortowa i bezpieczna? Dobrze trafiłeś! W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór podzespołów rowerowych renomowanych marek w konkurencyjnych cenach.

Co każdy rowerzysta znajdzie w naszej ofercie? 

Najwyższej jakości akcesoria i chemia rowerowa

Jazda na rowerze to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, poprawę kondycji i poznanie okolicy. Aby jazda była jeszcze przyjemniejsza, warto wyposażyć się w odpowiednie akcesoria rowerowe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, które poprawią komfort jazdy, zwiększą bezpieczeństwo, a także ułatwią zabranie ze sobą niezbędnych rzeczy

Błotniki rowerowe to bardzo przydatne akcesoria, dzięki którym zabezpieczysz się przed zabrudzeniem błotem podczas terenowych wycieczek w trudnych warunkach oraz ochlapaniem wodąpodczas dynamicznej jazdy po szosie. Na rynku dostępny jest szereg typów błotników przystosowanych zarówno do spokojnej jazdy po mieście czy rowerowych wycieczek, a także do agresywnego pokonywania trudnego terenu. W naszej ofercie dostępne są błotniki różnych typów wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Chemia rowerowa to szeroki zakres produktów przeznaczonych do konserwacji, czyszczenia i naprawy rowerów. W naszym sklepie znajdziesz zarówno smary do rowerów, rowerowe płyny hamulcowe, talki do opon, rozpuszczalniki czy płyny do konserwacji łańcuchów. W sprzedaży posiadamy tylko renomowane marki takie jak Shimano i Brunox. 

 Chwyty roweroweto elementy mocowane do kierownicy, które zapewniają wygodny uchwyti zmniejszają drgania przenoszone na dłonie. Istnieje wiele różnych typów chwytów rowerowych wykonanych z różnych materiałów, takich jak pianka, guma i korek. W naszej ofercie posiadamy oprócz chwytów także różnego rodzaju dzwonki rowerowe, które są aktualnie obowiązkowym wyposażeniem roweru. Dzwonki dostępne są u nas w różnych kolorach i stylach, od klasycznych modeli stalowych do nowoczesnych egzemplarzy aluminiowych mocowanych wokół kierownicy.

Lusterka rowerowe to małe lusterka mocowane na kierownicy, które zapewniają rowerzyście lepszą widocznośćtego, co dzieje się z tyłu roweru. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i polecane szczególnie rowerzystom miejskim, gdzie wymagana jest dobra świadomość sytuacyjna na drodze– odwracanie głowy w trakcie szybkiej jazdy po zatłoczonej drodze nie jest najlepszym pomysłem. Poza tym, jest to rozwiązanie po prostu bardzo wygodne, pozwalające na przykład kontrolować czy żaden z uczestników naszej wycieczki rowerowej nie pozostał zbyt daleko w tyle.

Wszystko czego potrzebujesz dla kół twojego roweru

Dętki i ochraniacze to zestaw, który powinien posiadać każdy rowerzysta. Odpowiednio dobrana dętka z dobrego materiału wsparta ochraniaczem mocowanym do obręczy koła zapewni naprawdę długą, bezawaryjną jazdę. Warto zainwestować w ochraniacze do dętek, gdyż niskim kosztem przedłużają żywotność tych dość awaryjnych podzespołów rowerowych, które zwykle wrażliwe są na przebicie lub przetarcie. W naszej ofercie znajdziesz dętki i ochraniacze od marek: Datex, Kenda i Continental.

Opony rowerowe, to główny element roweru, odpowiadający za prawidłową jazdę. Dzięki dobrze dobranym oponom w dobrym stanie technicznym mamy pewność, że rower zachowa dobrą przyczepność, a sama jazda, niezależnie od warunków, będzie przyjemnością. W naszej ofercie znajdziesz opony rowerowe w każdym rozmiarze od marek takich jak Kenda czy Continental.

Bezpieczeństwo dla roweru i użytkownika – narzędzia i dodatkowe wyposażenie

Narzędzia rowerowe to niezbędne wyposażenie każdego rowerzysty, które pozwala na samodzielne naprawianie drobnych awarii i konserwację roweru. Występuje szereg różnego rodzaju narzędzi dla rowerzystów w tym pomniejszone, lekkie narzędzia w formie np. multitooli, które można zabrać ze sobą w torbie rowerowej, aby móc na bieżąco naprawiać wszelkie usterki podczas wycieczki. W sklepie mpm-24.pl kupisz wszelkie potrzebne narzędzia rowerowe takie jak klucze imbusowe, łyżki do opon oraz narzędzia do naprawy łańcuchów renomowanych marek.

Oświetlenie rowerowe to niezbędne wyposażenie każdego rowerzysty, który planuje jazdę po zmroku. Dzięki niemu zapewniasz sobie dobrą widoczność zarówno w warunkach nocnych, jak i w sytuacji ograniczonej widoczności. W naszej ofercie dostępne są lampki rowerowe przednie i tylne o różnych mocach oraz pełne zestawy lampek rowerowych. Oferujemy jedynie najlepsze i bezpieczne oświetlenie marek takich jak NEO Tools i Vorel.

Rowerowe zabezpieczenia przed kradzieżą obejmują zapięcia w postaci linek, łańcuchów, u-locków, zapięć składanych oraz blokad kół. Dzięki nim dobrze zabezpieczysz swój rower przed kradzieżą. Najlepiej zastosować podwójne zabezpieczenie w postaci zapięcia oraz blokady koła, które uniemożliwi kradzież roweru poprzez odkręcenie koła. W naszej ofercie dostępne są zapięcia rowerowe różnych producentów np. Vorel, NEO Tools, Top Tools. Posiadamy zapięcia rowerowe z szyfrem, linki, łańcuchy oraz u-locki najwyższej jakości.