• Kategorie
  • Szukaj
  • Drabiny

Szukasz drabiny do domu lub warsztatu? W mpm-24 posiadamy szeroki wybór drabin teleskopowych oraz wielofunkcyjnych, o różnej wysokości! Zobacz naszą ofertę poniżej i wybierz model dla siebie! Tylko certyfikowany sprzęt cenionych producentów! Wszystkie drabiny i drabinki w jednym miejscu:

Po co mi drabina?

Drabina to jedno z tych narzędzi, które mogą przydać się absolutnie zawsze, gdy tylko potrzebujesz wykonać prace na wysokości. O ile przy niewielkich wysokościach można poradzić sobie przy pomocy stołka lub niewielkiej podpory, o tyle im wyżej, tym trudniej obejść się bez profesjonalnej drabiny. Ta przyda się podczas malowania, prac remontowych, wchodzenia wszędzie tam, gdzie nie ma innej drogi w górę. Jak mówią specjaliści - dobrą drabinę docenisz dopiero wtedy, gdy zabraknie Ci jej pod ręką!

Jakie drabiny macie w ofercie?

Jesteśmy praktykami! W naszym sklepie znajdziesz drabiny, które przydadzą Ci się najczęściej i spełnią swoje zadanie w każdej sytuacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie wybór lekkich i wysokich, aluminiowych drabin teleskopowych o wysokości 3,8 metra oraz wielofunkcyjne modele 4x3 metry. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego znajdziesz u nas cenione drabiny marki Vorel. Jeżeli nie wiesz, który model wybrać - z chęcią pomożemy i doradzimy!

Dlaczego drabiny teleskopowe to dobry wybór?

Co tu dużo mówić, te modele mają sporo atutów! Drabiny teleskopowe to świetny wybór z kilku powodów - są lekkie, zajmują mniej miejsca, są niezwykle łatwe w transporcie oraz bardzo wytrzymałe! Drabina teleskopowa sprawdzi się w każdej sytuacji. Nawet, jeżeli Twój schowek na narzędzia jest mały i zależy Ci na porządku, teleskopowy wariant zajmie tyle miejsca co nic!

Jak wybrać drabinę?

Jak w przypadku wszystkich narzędzi budowlanych - wszystko zależy od przeznaczenia danego sprzętu i tego, jak masz zamiar z niej korzystać. Zawsze należy zastanowić się - do czego jej użyję, jak będę ją przechowywał, jak wiele miejsca potrzebuję na każdy model. W tym przypadku wymiary, kompaktowość i lekka konstrukcja aluminiowych modeli teleskopowych, stanowi niewątpliwy atut na tle innych. Przechowasz ją wszędzie, łatwo przeniesiesz i przewieziesz, no i sięgniesz wszędzie, gdzie trzeba!

Ile kosztuje drabina?

Jak w każdym przypadku - cena drabiny może być zupełnie różna. U nas kupisz porządny, wielofunkcyjny model drabiny już za niecałe 360 zł. Mamy też inne możliwości, najpopularniejsza w ofercie, klasyczna teleskopowa drabina 3,8 to koszt poniżej 400 zł! Na rynku znajdziesz oczywiście szereg innych wariantów, w różnych widełkach cenowych, ale my polecamy sprawdzone i cenione rozwiązania!

Macie inne narzędzia budowlane?

Tak! Wszystko znajdziesz w kategorii narzędzia budowlane. Wybór jest ogromny i znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz, jeżeli masz wątpliwości, co wybrać - napisz do nas!