• Kategorie
  • Szukaj
  • Fugownice

Fugownice są niezbędnym narzędziem glazurniczym, kiedy chcemy idealnie rozprowadzić zaprawę w otworach i szczelinach pomiędzy płytkami każdego rodzaju. Dobra fugownica nie tylko pomoże w precyzyjnym fugowaniu, ale także przyspieszy całą pracę. Poniżej pełna oferta:

Fugownice dla każdego

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór fugownic dla specjalistów oraz pasjonatów prac glazurniczych. W sklepie znajdziesz modele o przeróżnej konstrukcji, przeznaczone do płytek każdego rodzaju. Nasz katalog został stworzony w taki sposób, aby każdy znalazł model fugownicy, dopasowany do swoich potrzeb!

Szpachelki do fugowania

Przygotowaliśmy także szpachle i szpachelki do fugowania i silikonu, które sprawdzą się w najtrudniej dostępnych miejscach oraz przy płytkach wymagających szczególnej precyzji. Duży wybór szpachelek do silikonu pomoże dobrać odpowiednie narzędzia do prac glazurniczych w każdym pomieszczeniu.

Ile kosztuje fugownica?

Ceny fugownic gumowych w naszym sklepie, zaczynają się od około 2 złotych. W tym przedziale cenowym otrzymasz podstawową szpachelkę do fugowania w rozmiarze 150mm. W przypadku większych egzemplarzy, cena fugownicy może być wyższa o kilkadziesiąt groszy.

Jeżeli chodzi o szpachelki do silikonu, to ich cena również jest niska. Najbardziej podstawowa szpachelka do silikonu kosztuje u nas około 5 złotych. W przypadku zestawów składających się z kilku szpachelek, cena będzie nieznacznie wyższa.

Szukasz innych narzędzi? Zobacz wszystkie narzędzia glazurnicze w naszym sklepie. Mamy u siebie maszynki do cięcia płytek, gąbki i pace, cęgi glazurnicze, skrobaki i noże do glazury oraz krzyżyki i kliny do płytek, czy wycinarki otworów. Mało? Sprawdź bogaty wybór narzędzi budowlanych dla specjalistów i amatorów!