• Kategorie
  • Szukaj
  • Buty robocze

Buty zawodowe i BHP

W sklepie internetowym MPM-24 dokładamy wszelkich starań, by domowi majsterkowicze-amatorzy oraz specjaliści, pracujący w profesjonalnych zakładach, warsztatach i firmach budowlanych, mogli kupić u nas wszystko, czego potrzebują. Dlatego naszym klientom możemy zaoferować nie tylko narzędzia ręczne i wysokiej jakości elektronarzędzia, ale również odzież roboczą. U wielu specjalistów podstawą profesjonalnego wyposażenia są wygodne trzewiki robocze. W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć dobre buty robocze oddychające, które sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających okolicznościach.

Czym powinny się cechować wysokiej jakości trzewiki robocze?

Szukając wysokiej jakości butów zawodowych, warto zdawać sobie sprawę z tego, czym takie buty powinny się charakteryzować – w końcu musza one z jednej strony zapewniać komfort podczas wykonywania pracy, a z drugiej – ochraniać stopy. Czym powinny cechować się wysokiej jakości buty zawodowe?

Trzeba pamiętać, że trzewiki robocze bardzo często są użytkowane na zewnątrz, na nierównej powierzchni i w niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych: w deszczu, zimnie, śniegu czy po zmroku. Dlatego powinny one być przede wszystkim odporne na negatywne czynniki pogodowe – dobre buty robocze oddychające to te, które są odporne na przesiąkanie i przemiękanie. Z drugiej strony, buty zawodowe powinny zapewniać pełną stabilność przy wstrząsach lub nierównej powierzchni w miejscu pracy. Dlatego pożądanymi elementami wykończeniowymi są podeszwa wykonana z PU o dwóch gęstościach, wkładka elektrostatyczna oraz zabudowanie pięty tak, by absorbowała ona energię.

Wysokiej jakości trzewiki robocze powinny być wyposażone również w metalową wkładkę antyprzebiciową i metalowy nosek, czyli elementy, które chronią stopę przed odpryskami, gruzem, kamieniami, narzędziami i innymi elementami, które podczas pracy mogą upaść na ziemię. W wielu sytuacjach – zwłaszcza w przypadku osób pracujących w terenie, na drodze i na placach budowy – pożądane są też odblaskowe sznurówki.

Wysokiej jakości wygodne buty BHP – Neo i Schmith

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży narzędzi oraz wyposażenia BHP. Dzięki temu doskonale wiemy, jakim producentom można zaufać i które trzewiki robocze najlepiej sprawdzają się w pracy w skomplikowanych warunkach. Dlatego naszym klientom oferujemy wygodne buty BHP takich marek jak Neo i Schmith – producentów narzędzi i wyposażenia BHP, które cieszy się wielką popularnością wśród profesjonalistów.

Kup dobre buty robocze oddychające w sklepie internetowym MPM-24

Zależy nam na tym, by zakupy w naszym sklepie internetowym MPM-24 były jak najbardziej komfortowe dla naszych klientów. Dlatego zapewniamy szybką wysyłkę, a także różne formy płatności i dostawy. Oferujemy również profesjonalne doradztwo podczas dokonywania zakupów. Jeżeli nie wiesz, jakie trzewiki robocze będą dla Ciebie najlepsze lub masz pytania dotyczące konkretnego modelu butów BHP, odezwij się do nas! Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i pomożemy Ci w dokonaniu najlepszego wyboru, tak byś był w pełni zadowolony z kupionego obuwia roboczego.