• Kategorie
  • Szukaj
  • Mierniki

Mierniki uniwersalne, czyli wszystkie urządzenia służące do pomiaru natężenia prądu, pomiaru faz i mierzenia parametrów związanych z elektrycznością. Pełna oferta mierników cyfrowych jest dostępna poniżej:

Mierniki poboru prądu

Od momentu rozpoczęcia działalności sklepu MPM-24.pl dokładamy wszelkich starań, by naszym klientom dostarczać profesjonalne, wydajne urządzenia i sprzęty, niezbędne w najróżniejszych branżach i gałęziach przemysłu. W naszym asortymencie nie mogło zatem zabraknąć także wysokiej jakości mierników prądu, które znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle czy motoryzacji.

Czym są mierniki prądu?

Mierniki prądu to – najczęściej niewielkie – urządzenia, które umożliwiają dokonanie w prosty sposób pomiaru napięcia elektrycznego, oporu elektrycznego lub natężenia prądu. Są one dostępne w najróżniejszych wariantach, zarówno prostych, jak również bardziej zaawansowanych. Pierwsze znakomicie sprawdzają się w mniej wymagających sytuacjach, natomiast rozbudowane mierniki zużycia prądu znajdują zastosowanie w motoryzacji czy przemyśle.

Niezależnie jednak od modelu miernika energii, wszystkie urządzenia łączy możliwość łatwego i szybkiego odczytania pomiaru napięcia oraz – najczęściej – niewielkie rozmiary. Niewielkie gabaryty są niezbędne do tego, by można było użyć miernika poboru prądu w najróżniejszych miejscach i w różnych urządzeniach.

Najlepsze mierniki energii w sklepie MPM-24.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego MPM-24.pl można znaleźć wysokiej jakości mierniki energii wyprodukowane przez producentów cieszących się dużym uznaniem w branży motoryzacyjnej czy przemyśle. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi zaawansowane mierniki zużycia prądu takich marek jak Benning czy Vorel, czyli wiodących producentów sprzętu diagnostycznego.

Proponowane przez nas mierniki zużycia prądu gwarantują niezawodne działanie w nawet najbardziej wymagających okolicznościach oraz dużą wytrzymałość i solidność. Dzięki temu bez problemu będziesz z nich korzystał przez wiele lat.

Kup mierniki zużycia prądu w sklepie internetowym MPM-24.pl

Nie wiesz, jaki miernik zużycia prądu będzie dla Ciebie najlepszy? Zastanawiasz się, jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w branży motoryzacyjnej? Dokładamy wszelkich starań, by zakupy u nas były jak najbardziej komfortowe, dlatego zapewniamy nie tylko możliwie najszybszą wysyłkę, ale również profesjonalną pomoc na każdy etapie dokonywania zakupu.

Pozostałe urządzenia pomiarowe

Przygotowaliśmy specjalną kategorię produktową: pomiar światła i prądu, w której znajdziesz również próbniki. Szukasz innych narzędzi pomiarowych? Zajrzyj do poszczególnych kategorii, gdzie zebraliśmy deszczomierzemanometry i reduktory ciśnieniamierniki poziomupróbniki oraz mierniki światła i prądupirometrynarzędzia do mierzenia geometriistatywywilgotnościomierze i specjalistyczne testery.