• Kategorie
  • Szukaj
  • Pasy antyprzeciążeniowe

Podczas dźwigania lub przenoszenia ciężkich przedmiotów warto zapewnić sobie odpowiednie zabezpieczenie i komfort pracy oraz zatroszczyć się o kręgosłup. Dlatego warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości pasy antyprzeciążeniowe i pasy do przenoszenia przedmiotów dostępne w naszym sklepie. Wszystkie modele poniżej:

Do czego służą pasy antyprzeciążeniowe?

Pasy antyprzęciążeniowe są dużym ułatwieniem podczas dźwigania ciężkich przedmiotów. Ułatwiają przenoszenie obiektów np. podczas przeprowadzek. Dzięki temu kręgosłup jest mniej obciążony co chroni przed nieoczekiwanym nadwyrężeniem. To szczególnie ważne podczas długiej pracy, kiedy narażenie na urazy rośnie. Dobry pas do przenoszenia ładunku jest ratunkiem dla kręgosłupa. 

Pasy stabilizują kręgosłup i wzmacniają plecy. Dodatkowe elementy odblaskowe zwiększają widoczność i bezpieczeństwo użytkownika. Odpowiednia jakość produktu jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu.

Jakie pasy do przenoszenia ciężkich ładunków mamy w sklepie?

Każdy znajdzie produkt spełniające indywidualne potrzeby. Posiadamy pasy do przenoszenia mebli i ciężkich ładunków, ale również znajdą zastosowanie przy ćwiczeniach siłowych. W ofercie mamy pojedyncze pasy oraz wygodne zestawy złożone z pasów o różnych wymiarach.

Korzystamy tylko z produktów renomowanych firm. Głównym producentem pasów znajdujących się w naszym sklepie jest YATO. Dlaczego? Bo wiemy, że właśnie te pasy cenią użytkownicy i właśnie te modele zbierają szczególnie dobre recenzje po zakupie.

Ile kosztują pasy antyprzeciążeniowe?

W naszym sklepie dostaniesz pasy antyprzeciążeniowe od 20 złotych wzwyż. Za około 40 złotych możesz natomiast kupić kompletny zestaw, złożony z kilku pasów o różnych wymiarach. Niezależnie od pracy i gabarytu przenoszonych przedmiotów - każdy znajdzie coś dla siebie.