• Kategorie
  • Szukaj
  • Złącza, akcesoria i końcówki do pneumatyki

Złącza pneumatyczne stanowią niezbędną część instalacji pneumatycznych oraz podłączania elementów pneumatyki. Złącza używane są przy pracy m.in. ze sprężonym powietrzem, gazem, wodą lub olejem. W naszej ofercie znajdziecie pokaźny zbiór złączek i akcesoriów do pneumatyki. Pełna oferta poniżej:

Jakie złącza znajdę w sklepie?

Szeroki wybór złącz zapewni satysfakcjonujące zakupy. Każdy profesjonalista, czy majsterkowicz znajdzie złącz o odpowiednim kształcie i wymiarach do swoich preferencji. Rozmiary zaczynają się już od 4mm. W ofercie posiadamy złącza standardowe oraz szereg złącz do bardziej zaawansowanych prac.

Czy znajdę u was coś oprócz standardowych złączek?

Oczywiście! Nasz asortyment zapewnia różne rodzaje końcówek do szybkozłączek o wszelkiego rodzaju rozmiarach i przeznaczeniu. Mamy także klasyczne złącza i szybkozłączki do różnych zadań oraz z różnych materiałów. Oferujemy pełen przekrój rozmiarów i wymiarów.

Co ze złączami Tekalan?

Złącze stosowane do budowy układów pneumatycznych. Szerokie zastosowanie w branży automotive oraz przemyśle. Złącza charakteryzują się bardzo szybką i łatwą instalacją oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością chemiczną. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór złączy Tekalan marki AGTECH.

Produkty jakich marek posiadacie?

Odpowiedz jest prosta, złączki i akcesoria w naszym sklepie są produktami jednych z najlepszych marek narzędziowych. Mowa tu o Topexie, Granicie, Neo, Gav oraz Agtech. Zapewniający całą gamę złączek różnego rodzaju. Zawsze od sprawdzonych producentów i zawsze wyłącznie najwyższej jakości.