• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia pomiarowe

Przyrządy miernicze i narzędzia pomiarowe to podstawa prac budowlanych. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria do mierzenia i zbierania wymiarów. Każde z narzędzi pomiarowych dodatkowo podzieliliśmy na wygodne kategorie, aby łatwiej było znaleźć to, czego szukasz. Wszystkie narzędzia miernicze znajdziesz poniżej:

Po co mi przyrządy miernicze?

Akcesoria pomiarowe przydadzą się wszędzie tam, gdzie trzeba precyzyjnie odmierzyć odległość, zebrać wymiar, czy określić kąt lub głębokość. Szereg przyrządów mierniczych może przydać się zarówno podczas prac budowlanych, jak i typowo wykończeniowych.

Jakie narzędzia pomiarowe macie w ofercie?

Stworzyliśmy pokaźną ofertę narzędzi pomiarowych. Znajdziesz u nas cyrkle i macki, składane oraz zwijane miary i taśmy miernicze, kątowniki, przymiary i kątomierze, suwmiarki, mikrometry i szczelinomierze, a nawet głębokościomierze. Oferta akcesoriów mierniczych obejmuje najpopularniejsze narzędzia do użytku domowego, ale również szereg akcesoriów mierniczych dla profesjonalistów - geodetów, stolarzy, murarzy, ślusarzy i wszystkich specjalistów z branży budowlanej.

Czym kierować się podczas wyboru akcesoriów pomiarowych?

Po pierwsze przeznaczeniem - w ofercie naszego sklepu znajdziesz akcesoria pomiarowe do użytku domowego oraz profesjonalne przyrządy miernicze dla specjalistów. Wybierając odpowiedni wariant dla siebie, warto postawić na sprawdzone rozwiązania i wybrać sprzęt renomowanej firmy. W naszej ofercie znajdziesz przyrządy pomiarowe od NEO, Top Tools, Wolfcraft, Vorel, Scala i wielu innych cenionych producentów.