• Kategorie
  • Szukaj
  • Oleje do pneumatyki

Oleje do pneumatyki

Nasz sklep internetowy MPM-24 od wielu lat znany jest jako miejsce, w którym można kupić najróżniejsze narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Chcemy jednak, by nasz asortyment spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego regularnie poszerzamy naszą ofertę, proponując także wszelkiego rodzaju specjalistyczne płyny i preparaty. W tej kategorii można znaleźć wszystkie proponowane przez nas wysokojakościowe oleje do pneumatyki, które przydadzą się zarówno profesjonalistom, jak również majsterkowiczom-amatorom.

Czym są oleje do pneumatyki i jakie mają zastosowanie?

Mówiąc ogólnie, oleje do pneumatyki do mineralne preparaty, które są przeznaczone do smarowania układów pneumatycznych w różnego rodzaju urządzeniach. Takie specyficzne środki posiadają unikalne właściwości, dzięki którym delikatnie smarują elementy, w znacznym stopniu redukując ich tarcie, ale także czyszcząc i zabezpieczając przed korozją.

Oleje do pneumatyki przeznaczone są do wszystkich elementów układu pneumatycznego. Można je stosować zarówno wewnątrz układu, jak i bezpośrednio na zewnątrz urządzeń i wszelkiego rodzaju narzędzi. Regularne stosowanie takich olejów zmniejsza podatność urządzeń i narzędzi na korozję oraz zmniejsza tarcie, w znacznym stopniu zwiększając żywotność sprzętu. Proponowane przez nas oleje są przeznaczone do smarowania narzędzi pneumatycznych oraz wysoko-wydajnych wiertarek udarowych, ale można je stosować także do smarownic rozpylających w układach pneumatycznych.

Oleje do pneumatyki – właściwości

Wysokiej jakości oleje do pneumatyki, takie jak produkty oferowane przez producentów Veco czy CX-80, posiadają szereg bardzo pożądanych właściwości. Co najważniejsze, zapobiegają zużywaniu się urządzeń i wydłużają czas pracy sprzętu, chronią przed korozją i usuwają wodę. Dodatkowo, dzięki wysokiej kleistości oleju redukują mgłą olejową, a co więcej, zawierają wysokojakościowe dodatki EP.

Istotną informacją jest również fakt, że niektóre z proponowanych przez nas olejów, takie jak produkt Pneumacx CX-80, mogą być stosowane w zamkniętych przestrzeniach – na przykład szybach w kopalniach czy tunelach.

Zamów wysokiej jakości olej do pneumatyki w sklepie internetowym MPM-24

Jeżeli szukasz wysokiej jakości olejów do pneumatyki, jesteś w odpowiednim miejscu. W firmie MPM-24 zależy nam na tym, by nasi klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy mogli kupić u nas wyłącznie najwyższej jakości produkty. To dlatego obecnie w tej kategorii znajdziesz oleje do pneumatyki takich producentów, jak CX-80, Chicago Pneumatic czy Veco. Są to producenci cieszący się dużą popularnością wśród profesjonalistów pracujących w wymagających warunkach, dlatego ich preparaty z pewnością spełnią także Twoje oczekiwania. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem i zakupów w sklepie internetowym MPM-24!

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub wątpliwości, które chciałbyś rozwiać? W takim razie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści i doradcy, którzy chętnie pomogą Ci w dokonaniu najlepszego wyboru.