• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzynki do gwintów

Narzynki, czyli narzędzia skrawające do nacinania gwintów zewnętrznych. Prosta konstrukcja, czyli "nakrętka z ostrzami", a jednak mocno ułatwia wszelkie prace, gdzie potrzeba szybko i sprawnie wykonać odpowiedni zewnętrzny gwint. Szeroki wybór narzynek renomowanych producentów znajdziesz poniżej:

Jak działa i do czego służy narzynka?

Narzynka to narzędzie o bardzo prostej konstrukcji. Opisując to najprościej, jest to nakrętka z ostrzem. Tym samym wycina gwint na elemencie, na który jest nakręcana. Najprostszy i najbardziej efektywny rodzaj narzędzia, jeżeli chodzi o wykonywanie zewnętrznych gwintów. Wystarczy nakręcić narzynkę na odpowiedni element, i tym samym otrzymasz odpowiedni gwint. Możesz spotkać narzynki o różnych wymiarach i rodzajach nacięć. W naszym sklepie oferta jest wyjątkowo bogata.

Jakie narzynki macie w ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór narzynek o wszystkich niezbędnych rozmiarach i krojach. Możemy zaoferować narzynki od takich firm jak Abraboro, CZ Tools, Topex, czy Yato. Nie masz pewności jakiej narzynki będziesz potrzebować? Nie szkodzi! Doradzimy! Wystarczy się z nami skontaktować!

Co z innymi narzędziami do gwintowania?

Mamy całe spektrum do wyboru! W odpowiednim dziale znajdziesz wszystkie narzędzia do gwintowania. W osobnych kategoriach mamy też gwintowniki, gwintownice, pokrętła do gwintowników oraz zestawy do gwintowania i pozostałe akcesoria!