• Kategorie
  • Szukaj
  • Ochrona stóp

Szeroki wybór butów roboczych, kaloszy i sandałów jest dużą zaletą naszego sklepu. Zapewniamy szybkie i wygodne zakupy. Wszystkie rodzaje obuwia roboczego i akcesoriów do ochrony stóp, dostępne w wielu rozmiarach. Oprócz tego dostępne są też wkładki i skarpety. Wszystkie elementy ochrony stóp znajdziesz poniżej:

Jakie obuwie robocze oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne buty robocze, sandały oraz kalosze. Wszystko w bardzo wielu rozmiarach i fasonach. Dostosowane do specyfiki różnych prac i zadań do wykonania. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby każdy model obuwia roboczego był opisany możliwie najdokładniej.

Co oprócz obuwia? Wkładki i skarpety robocze!

Oprócz butów stopy należy chronić także poprzez zakładanie specjalnych wkładek i skarpetek zapewniających dodatkowe bezpieczeństwo w miejscu pracy oraz eliminacje nieprzyjemnych zapachów. Wkładki dzięki swoim uniwersalnym rozmiarom pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb.Skarpety robocze odprowadzają nadmiar wilgoci i ciepła oraz posiadają właściwości antybakteryjne.

W ofercie umieszczamy tylko akcesoria od sprawdzonych producentów i wybieramy modele pozytywnie zweryfikowane przez rynek. Z naszymi akcesoriami do butów, możesz śmiało wykonywać długie prace, bez obaw, że Twoje stopy jakkolwiek ucierpią!

Jakie zalety ma obuwie robocze?

Buty i trzewiki robocze dostępne w naszym sklepie wykonane są z oddychającego materiału co zapewnia komfort przy długotrwałym noszeniu. Posiadają one również liczne wzmocnienia i zabezpieczenia. Obuwie odporne są na oleje, benzynę oraz innego rodzaju rozpuszczalniki organiczne.

W naszym sklepie poza standardowym obuwiem ochronnym znajdują się również kalosze i sandały robocze. Kalosze zapewniają najlepszą ochronę przed wilgocią oraz izolują stopy od zimna. Sandały robocze dzięki wycięciom zapewnia przewiew przy wysokiej temperaturze oraz wewnątrz budynków.