• Kategorie
  • Szukaj
  • Piły szablaste

W tej kategorii znajdziesz piły szablaste do prac remontowo-budowlanych. Piła szablasta jest znakomitą alternatywą dla piły ręcznej, przy czym znacznie ułatwia pracę i pomaga zrobić wiele rzeczy szybciej. Pełna oferta pił szablastych jest dostępna poniżej:

Co to jest piła szablasta?

Piła szablasta, popularnie zwana lisim ogonem, to elektronarzędzie do cięcia materiałów różnego typu. Zaprojektowana z myślą o zastąpieniu tradycyjnych pilarek ręcznych. Świetnie sprawdzi się przy dłuższych pracach, gdzie stosowanie narzędzi ręcznych może być nadmiernie problematyczne.

Do czego używać pilarki szablastej?

Piła szablasta lisi ogon może być stosowana pionowo oraz poziomo, dopasuje się do miejsc trudno dostępnych i zakamarków, w których inne piły mogą być zupełnie nieprzydatne. Przy tym są to w większości narzędzia akumulatorowe, co ułatwia transport i korzystanie z niej w różnych warunkach.

Stosowanie pilarki szablastej daję tę przewagę nad innymi narzędziami tego rodzaju, że jest całkowicie uniwersalna. Wystarczy wymienić końcówkę i od razu możesz przejść do precyzyjnego cięcia materiałów różnego rodzaju.

Piła szablasta posiada wymienne brzeszczoty, co czyni z niej znakomite narzędzie do wielu zastosowań. Jedno elektronarzędzie może posłużyć przy wielu różnych pracach. W pilarkach szablastych można stosować wymienne elementy tnące, cop pozwala używać ich do cięcia drewna, metali, elementów z tworzyw różnego rodzaju.

 

Jakie pilarki szablaste znajdę w sklepie?

Posiadamy akumulatorowe pilarki szablaste, które są wygodne w użytkowaniu i bezpieczne. Nasze piły mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu możemy je pewnie chwycić. Urządzenie nadaje się do cięcia metalu, tworzyw sztucznych oraz drewna. Wszechstronność sprawia, że pilarka jest niezastąpiona w domu, jak i w warsztacie.

Jak wybrać piłę szablową?

Zwróć uwagę na producenta. Wybór renomowanych producentów zapewni gwarancję i długoletnie działanie bez najmniejszych problemów. Kolejny parametr, to zastosowany akumulator. Im lepsze ogniwo będzie zastosowane przy pilarce szablowej, tym dłużej posłuży, bez dostępu do zasilania.

Moc pilarki szablowej jest kolejnym parametrem wartym uwagi. Im większa będzie dedykowana moc urządzenia, tym większa szansa, że poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami.

W naszym sklepie znajdziesz piły szablaste o przeróżnych parametrach, do stosowania domowego oraz profesjonalnego. Stworzyliśmy ofertę w taki sposób, aby każdy znalazł model dla siebie. Jeżeli nie masz pewności jak dokonać wyboru - pomożemy!

Ile kosztuje piła szablasta?

W naszym sklepie piła szablasta bez akumulatora, kosztuje około 200 złotych. Modele wyposażone w akumulator kupisz już za około 250 złotych. Mamy także droższe i bardziej zaawansowane modele w przedziale od 300 do 500 złotych, jednak w tym wypadku wszystko zależy od Twoich potrzeb!