• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia do naprawy smartfonów

Smartfon po upadku przestał reagować? Gniazdo ładowania nie działa? Może znowu stłuczony ekran? Na szczęście mamy w ofercie narzędzia naprawy telefonów i smartfonów! Z nami samodzielnie wymienisz ekran, gniazdo ładowania, wyczyścisz głośniki i wykonasz wszystkie prace! Zobacz akcesoria do smartfonów, z naszej oferty:

Jakie akcesoria do naprawy telefonów macie?

Wybór jest naprawdę szeroki! W sklepie znajdziesz otwieraki, szpatułki, chwytaki, uchwyty, a nawet szczypce do smartfonów! Jakby tego było mało - podczas napraw może być przydatna opaska magnetyczna - pomoże przytrzymać małe elementy na swoim miejscu. Nie ma nic gorszego niż malutkie śrubki, zagubione podczas naprawy! Wrażliwą elektronikę ze smartfonów bardzo łatwo uszkodzić - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dodaliśmy do oferty matę antystatyczną idealną do precyzyjnych prac serwisowych przy telefonach komórkowych.

Po co mi narzędzia serwisowe do telefonów?

Nagłe awarie i uszkodzenia lubią nadchodzić w nieoczekiwanych momentach. Na przykład zaraz po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Chyba każdy z nas miał taką sytuację z telefonem. Czasem wystarczy odrobina technicznej smykałki i można samemu naprawić swojego smartfona. Może prowadzisz serwis GSM i potrzebujesz sprawdzonych akcesoriów do naprawy? W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie takie!

Akcesoria GSM jakich producentów macie w ofercie?

Stawiamy na jakość.Znajdziesz u nas szereg akcesoriów marki NEO - do naprawy i przeglądów technicznych telefonów. W niektórych przypadkach wystarczy drobne czyszczenie, aby telefon był jak nowy. W przypadku bardziej skomplikowanych napraw, bez narzędzi się nie obędzie - dlatego nasza oferta obejmuje wszystko, czego potrzeba! W przypadku pytań - pomożemy wybrać odpowiednie i dopasować do specyficznych potrzeb - wystarczy się z nami skontaktować!