• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do myjek ciśnieniowych

W tej kategorii zebraliśmy wszystkie akcesoria do myjek ciśnieniowych - lance, przewody, zbiorniki, pistolety, czy szczotki. Z nami dobierzesz dodatkowe elementy do każdego modelu myjki ciśnieniowej. Poniżej zobacz co mamy w ofercie:

Jakie akcesoria do myjek ciśnieniowych macie w ofercie?

Akcesoriów do wyboru jest sporo! Mamy lance, przewody ciśnieniowe, szczotki, zbiorniki, a nawet pistolety do piany. Oczywiście każdy element w różnych wariantach, pasujących do różnego rodzaju myjek ciśnieniowych z naszej oferty. Do każdego oferowanego modelu możesz dobrać szereg akcesoriów, a jeżeli nie masz pewności co wybrać - skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać dodatki i skomponować odpowiedni zestaw ciśnieniowy!

Czy kupię u Was kompletną myjkę ciśnieniową?

Pewnie! Te akurat znajdziesz kategorii myjki ciśnieniowe - modeli jest sporo, od klasycznych domowych myjek, po modele spalinowe do profesjonalnych zastosowań. Rozstrzał cenowy też jest spory. Zależy nam, na zaoferowaniu wielu możliwości. Sam zobacz, co przygotowaliśmy! Stawiamy tylko na sprawdzone modele i wybór u nas będzie najlepszym rozwiązaniem.

Czy macie akcesoria do myjek renomowanych producentów?

Tylko! Chcemy, żeby każdy zakupiony u nas sprzęt, z powodzeniem służył przez lata użytkowania. Stawiamy tylko na sprawdzonych i cenionych producentów, dlatego akcesoria do myjek ciśnieniowych, mamy tylko renomowanych firm - NEO, Verto, YATO. Nie znajdziesz u nas wątpliwego sprzętu i rozwiązań na jeden raz!

Ile kosztują akcesoria do myjki?

Wszystko zależy od sprzętu i przeznaczenia. Podstawowe lance, zbiorniki, szczotki i przewody do myjki kupisz już za około 20 zł. Bardziej zaawansowane modele w granicach kilkudziesięciu złotych. Wybór jest szeroki i na pewno dopasujesz akcesorium, do Twoich potrzeb!

Co z gwarancją na dodatki do myjek?

Wszystkie akcesoria są objęte gwarancją producenta. W każdej ofercie znajdziesz szczegółowy opis gwarancyjny i warunki do spełnienia. Jako, że stawiamy tylko na sprawdzonych producentów, nie ma obaw, że po awarii sprzęt będzie do wyrzucenia. Wszystko podlega procedurze gwarancyjnej!