• Kategorie
  • Szukaj
  • Myjki ciśnieniowe

MYJKI CIŚNIENIOWE

Myjka ciśnieniowa

Prezentujemy Państwu myjki ciśnieniowe do zastosowania w pielęgnacji gospodarstwa domowego, a także przestrzeni roboczej. Myjki ułatwiają czyszczenie różnorodnych nawierzchni zwykłą wodą lub w połączeniu z ekologicznym detergentem pod wysokim ciśnieniem. Znacznie wyższym od standardowej instalacji domowej. W polecanych myjkach wysokociśnieniowych znajdziecie Państwo wydzielony zbiornik na środek czyszczący.

Dlaczego nasza myjka ciśnieniowa?

Dobieramy do katalogu myjki ciśnieniowe o wytrzymałej budowie (zastosowanie aluminium) i z systemem zatrzymania urządzenia, jeżeli z różnych przyczyn ustanie przepływ wody. Dzięki temu nie narazicie się Państwo na spalenie silnika. Zapewniamy bogate wyposażenie standardowe do każdej myjki, w skład którego wchodzi pojemnik na detergent, wąż ciśnieniowy, bęben do praktycznego schowania przewodów, szczotki przeznaczone do czyszczenia trudniejszych miejsc. W myjkach możecie Państwo wyregulować strumień wody, aby uzyskać bardziej ekonomiczny tryb sprzątania.

Myjka ciśnieniowa – perspektywy zastosowania

Stworzyliśmy uniwersalną kategorię z myjkami ciśnieniowymi na potrzeby ogólne i profesjonalne (komercyjne). Myjka ciśnieniowa przyda się Państwu w oczyszczaniu elewacji, w pracach przydomowych i po prostu tam, gdzie zwykły wąż ogrodowy już nie wystarczy. Myjka ciśnieniowa nie wymaga do obsługi wysokich kwalifikacji technicznych. Wystarczą podstawowe umiejętności manualne i właściwa kontrola strumienia. Wysoka moc myjek ciśnieniowych umożliwia usuwanie najpoważniejszych grup zabrudzeń nawet z dużych przestrzeni przemysłowych, magazynowych, warsztatów. Myjka ciśnieniowa pozwala na uzyskanie ekologicznych warunków sprzątania przy minimalnym zużyciu chemii.

Dodatkowe warunki zakupu myjki ciśnieniowej

Gwarantujemy Państwu rozłożenie zakupu droższych myjek ciśnieniowych na wygodne raty. Obsługujemy również leasing online, szczególnie korzystny z perspektywy przedsiębiorców. Zachęcamy użytkowników myjek do wystawiania opinii potwierdzających jakość urządzenia. Wysyłki realizujemy natychmiast, do tego w modelu bezpłatnym na terenie całego kraju.