• Kategorie
  • Szukaj
  • Pace

Pace tynkarskie, murarskie,do tynku i gładzi. Wszystkie rodzaje pac, jakich potrzeba przy pracach remontowo budowlanych. Znajdziesz u nas bogatą ofertę akcesoriów do różnych zastosowań. Pełna oferta dostępna poniżej:

Pace tynkarskie i murarskie w sklepie mpm-24.pl

W naszej ofercie znajdziesz świetny wybór akcesoriów do wszystkiego. Mamy pace tynkarskie, murarskie, styropianowe, plastikowe i wykonane ze stali nierdzewnej. Znajdziesz tu pace do murowania, zacierania, tynkowania, fugowania i wszelkich prac budowalno-remontowych.

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników posiadamy metalowe pace z zębami, pace z gąbką, czy gumą do fugowania. Każdy rodzaj pracy, przy którym paca będzie przydatna, wykonasz przy pomocy naszych narzędzi. Jeżeli nie masz pewności jak wybrać, wystarczy się z nami skontaktować.

Jak wybrać odpowiednią pacę do prac budowlanych?

Zawsze kieruj się jakością wykonania narzędzia, opiniami na jego temat oraz przeznaczeniem, do jakiego został stworzony. Innej pacy użyjesz do fugowania, a jeszcze innej do kładzenia gładzi, szpachlowania powierzchni, czy murowania ścian. Te 3 elementy powinny być najważniejszym kryterium wyboru pacy podczas remontu!

Ile kosztują pace budowlane?

Najbardziej podstawowe pace kupisz już za około 3 złote. W takim wypadku możesz myśleć o pacach plastikowych lub styropianowych. W przypadku metalowych pac, ceny zaczynają się od około 7 złotych, podobnie cena kształtuje się przy pacach z gąbką oraz gumą. Najdroższe są pace o największych rozmiarach - np. 680x128 mm, lub 580x130 mm. Wtedy możemy mówić o cenach w okolicach 30 - 40 złotych.

Co z innymi narzędziami do budowlanki?

Szukasz innych narzędzi przydatnych w budowlance? Mamy ogromną i rozbudowaną ofertę! Zajrzyj do kategorii narzędzia murarskie i wykończeniowe, a tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Wszystkie narzędzia podzieliliśmy na odpowiednie podkategorie, aby poszukiwania były szybkie i bezproblemowe.